Studio / Apartmán Sofia, Agia Marina

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Agia Marina

Poloha:
Studia Sofia - moderní komplex Čechy velmi oblíbených studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo a kde je výhodou česky hovořící obsluha, která Vám namíchá lahodný koktejl nebo upeče chutnou pizzu během celého dne, můžete si také dát řecký salát, stifado, gyros, musaku........prostě jsou pro Vás připraveny různé denní nabídky za příznivé ceny. Všechny pokoje jsou komfortní, zařízené moderním nábytkem. K dispozici je kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchovým koutem a balkon v patře nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizované. Na krásnou písečnou pláž je to jenom necelých cca 100 m přes místní komunikaci. Zde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. Oběma směry od studií Sofia tzn. na Chanii nebo na Platanias najdete spoustu obchodů, taveren a barů. Doporučujeme tavernu Kasandra hned vedle studií Sofia a dále pak tavernu Casa di Mare naproti studiím, která má venkovní část přímo u pláže s krásným výhledem na moře a protější ostrov Sv. Theodora. Ke studiím Sofia patří také supermarket s celodenní otevírací dobou, kde mají klienti studií Sofia speciální slevu. Komplex doporučujeme všem klientům a především rodinám s dětmi. Vhledem k umístění studií je možné mít děti stále na očích i pokud si hrají v bazénu nebo na zahradě.

Vybavení:
Recepce, elektronické hry, internet pro klienty studií zdarma během celého dne na recepci, WIFI přístupná v celém komplexu, pool snack bar s TV, bazén, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, zahrada, supermarket.

Sport a zábava:
Stolní tenis, elektronické hry, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Ubytování:
Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchovou kabinou a WC, kuchyňský kout s dvojvařičem a lednicí, konvice, trezor. Balkon v patře nebo terasa v přízemí. Možnost 2 přistýlek. K dispozici je též 1 apartmán pro až 4 osoby se dvěma ložnicemi nebo apt. a mezonet pro až 5 osob. Klimatizace zahrnuta do cenyv hlavní sezóně. V ostatních termínech za příplatek 5 Euro/den (v případě apartmánu se dvěma ložnicemi se klimatizace připlácí za každý pokoj zvlášť). Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma. Při rezervaci lze vyžádat umístění v konkrétním pokoji za poplatek 500,- Kč za pokoj/pobyt, typ pokoje lze vybrat dle obsazenosti a v rámci konkrétního letu. Žádný pokoj nemá výhled na moře.

Stravování:
Bez stravování. Na místě možno přikoupit večeře ve vedlejší taverně Kasandra - servírované (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Pláž:
Písčitá pláž se nachází cca 100 m přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo oproti konzumaci v přilehlých tavernách.

Tipy pro správnou volbu:
- nejoblíbenější ubytování v Agia Marině - v hotelovém baru česky mluvící obsluha - vhodné pro rodiny s dětmi

Informace:
20 pokojů, 2 budovy, 2 patra Na vyžádání - pobyty na 15 dní.

Cena nezahrnuje:
LETECKÁ DOPRAVA * základní pojištění (léčebné výlohy) a připojištění (pro případ storna) KOMBINOVANÁ DOPRAVA * základní pojištění (léčebné výlohy) a připojištění (pro případ storna) * kajuty - nabídka bude k dispozici cca 1 měsíc před odletem

Cena zahrnuje:
LETECKÁ DOPRAVA * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. KOMBINOVANÁ DOPRAVA * bus + trajekt tam / letecky zpět * doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) * trajekt, transfery v destinaci * ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit * jednosměrná letenka * letištní, bezpečnostní a palivový příplatek * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. Podrobný itinerář cesty obdrží klienti v pokynech k odjezdu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Studio / Apartmán Sofia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Eleftheria, Epimenidis, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Thodorou.