Aparthotel Scala, Agia Pelagia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Aparthotel Scala - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha a popis:
Scala Hotel & Apartments je umístěn v letovisku Agia Pelagia na severním pobřeží Kréty. Letovisko Agia Pelagie je vhodné na relaxaci, ale i pro strávení aktivní dovolené. Je zde možnost nákupů, které uspokojí veškeré požadavky klientů, návštěva restaurací, taveren a barů. Písečná pláž se nachází pouhých 50 m od hotelu, možnost využití vodních sportů. Hotel je 20 km od letiště v hlavním městě Heraklion, 30 km od Knossosu a 10 km od městečka Fodele, kde se narodil malíř El Greco. Na výlety se můžete vydat autobusem ze zastávky, která je vzdálena cca 150 metrů.

Vybavení hotelu:
Scala Hotel & Apartments poskytuje několik typů ubytování v příjemném prostředí, disponuje umístěním v krásném letovisku Agia Pelagia. V aparthotelu je k dispozici recepce, bezdrátové připojení k internetu, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský venkovní bazén, hydro masážní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve stuiích nebo apartmánech: Studio pro 2 osoby Studio pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 4 osoby Pokoje jsou vybaveny Wi-fi, klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, kuchyňkou a balkonem.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálená pouhých 50 m od hotelů.

Pro děti:
Dětský bazén.

Sport a zábava:
Bazén

Služby za poplatek:
Mini market, obchod se suvenýry, trezor 2 Eura/ den, klimatizace 5 Eur/den.

Poznámka:
www.scala.gr

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Aparthotel Scala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.