Aparthotel Scala, Agia Pelagia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 11.423 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Aparthotel Scala - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Popis
V aparthotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, venkovní bazén, dětský bazén, hydromasážní bazén, sluneční terasa, vodní sporty na pláži, trezor, mini market, obchod se suvenýry, tematické večery, internetový koutek, wifi  internetové připojení

Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 20 km Nejbližší město: Fodele(10 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 70 m

Poloha
20 km od letiště v Heraklionu, 10 km od města Fodele

Pláž
Písčitá pláž 70 m od hotelu, oddělena místní komunikací, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Ubytování
Balkon, klimatizace, telefon, SAT/TV, kuchyňský kout, koupelna se sociálním zařízením, set na přípravu horkých nápojů, trezor za poplatek, vysoušeč vlasů za poplatek

Sport A Zábava
Bazén, sluneční terasa, vodní sporty na pláži, obchody, tematické večery

Služby Za Poplatek
Vodní sporty na pláži

Pro Děti
Dětský bazén, dětská postýlka

Url
www.hotelconsulting.gr

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha a popis:
Scala Hotel & Apartments je umístěn v letovisku Agia Pelagia na severním pobřeží Kréty. Letovisko Agia Pelagie je vhodné na relaxaci, ale i pro strávení aktivní dovolené. Je zde možnost nákupů, které uspokojí veškeré požadavky klientů, návštěva restaurací, taveren a barů. Písečná pláž se nachází pouhých 50 m od hotelu, možnost využití vodních sportů. Hotel je 20 km od letiště v hlavním městě Heraklion, 30 km od Knossosu a 10 km od městečka Fodele, kde se narodil malíř El Greco. Na výlety se můžete vydat autobusem ze zastávky, která je vzdálena cca 150 metrů.

Vybavení hotelu:
Scala Hotel & Apartments poskytuje několik typů ubytování v příjemném prostředí, disponuje umístěním v krásném letovisku Agia Pelagia. V aparthotelu je k dispozici recepce, bezdrátové připojení k internetu, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský venkovní bazén, hydro masážní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve stuiích nebo apartmánech: Studio pro 2 osoby Studio pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 2 - 4 osoby Pokoje jsou vybaveny Wi-fi, klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, kuchyňkou a balkonem.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálená pouhých 50 m od hotelů.

Pro děti:
Dětský bazén.

Sport a zábava:
Bazén

Služby za poplatek:
Mini market, obchod se suvenýry, trezor 2 Eura/ den, klimatizace 5 Eur/den.

Poznámka:
www.scala.gr

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Aparthotel Scala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.