Hotel Blue Bay, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.720 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení

Hotel Blue Bay - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness
Poloha objektu:
Hotelový komplex ve svahu cca 25 km západně od Heraklionu, cca 3 km od rybářské vesnice Aghia Pelagia (1,5 km pěšky). Nevhodné pro méně pohyblivé klienty.

Vybavení hotelu:
Recepce, konferenční místnost, místnost s TV/sat., hlavní restaurace, bar, řecká restaurace `a la carte. Venku 2 bazény, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRSS: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace, minilednička, TV/sat., trezor za poplatek, telefon, balkon nebo terasa (vedlejší budova). DRSV: viz DRP, hlavní budova, výhled na moře. DRSVE: viz DRSV, prostornější. SURSVS: viz DRSS, oddělená ložnice, výhled na moře.

Zábava:
Animační programy pro děti a dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenisový kurt (vybavení za poplatek), volejbal, basketbal, fitness, stolní tenis. Za poplatek: sauna, turecké lázně, jacuzzi, masáže, vodní sporty na pláži, biliár.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma, místnost s videohrami.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) Zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.) Lehký snack (11.00–15.30 hod.) Odpolední káva, čaj a sušenky (15.30–17.00 hod.)
Pláž
cca 250 m od pláže

Poloha
elegantní hotel skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů v zahradách, renovovaný v roce 2008, se nachází cca 2 km od rybářského městečka Agia Pelagia a je z něj krásný výhled na zátoku Mononaftis, na jejíž pláž z hotelu jezdí zdarma pravidelně hotelový autobus. Vzdálenost od hlavního města Heraklion je cca 22 km, od letiště v Heraklionu cca 25 km. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku, osobám s problémy pohybového aparátu, ani rodinám s kočárky. U hotelu je autobusová zastávka. Oficiální kategorie: 4*.

Vybavení
recepce, směnárna, konferenční místnost, internet, lékařská služba na zavolání, půjčpvna aut a kol, konferenční místnost, SAT-TV místnost, místnost na bridž, hlavní restaurace Amvrosia s mezinárodní a řeckou kuchyní, a la carte restaurace s italskou, řeckou a mezinárodní kuchyní, hlavní bar Dionysos, kavárny/bary Breeze (v hlavní budově) a Panorama (u bungalovů Athina) u bazénů, lobby bary, italská a la carte restaurace po rezervaci, 3 bazény (u hlavní budovy, u bungalovů Athina a bungalovů Artemis), aqua aerobik, kulečník, herna, stolní tenis, tenis i s osvětlením, šipky, lukostřelba, mini golf, spa Four Seasons s krytým bazénem, saunou, parními lázněmi, jacuzzi, masážemi, fitness, na pláži možnost vodních sportů a potápění, disco, animace.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové bungalovy s možností 1 přistýlky, dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT-TV, trezorem, telefonem, mini ledničkou a terasou nebo balkónem. Všechny pokoje mají přímý nebo boční výhled na moře. Bungalovy jsou cca 200 m od hlavní budovy.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, internet, kulečník, herna, tenis, lukostřelba, spa, vodní sporty.

Pro děti
2 dětské bazény (1 u hlavní budovy a 1 u bungalovů Athina), dětské hřiště, mini club (červen – září), teen club, dětská postýlka na vyžádání, vysoké židle v restauraci.

Strava
all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:00 – 09:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (11:00 – 15:00 a 15:30 – 17:00), zmrzlina pro děti (12:00 – 15:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Blue Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.