Hotel Blue Bay, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 24%

Vybavení

Hotel Blue Bay - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness
Poloha objektu:
Hotelový komplex ve svahu cca 25 km západně od Heraklionu, cca 3 km od rybářské vesnice Aghia Pelagia (1,5 km pěšky). Nevhodné pro méně pohyblivé klienty.

Vybavení hotelu:
Recepce, konferenční místnost, místnost s TV/sat., hlavní restaurace, bar, řecká restaurace `a la carte. Venku 2 bazény, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRSS: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace, minilednička, TV/sat., trezor za poplatek, telefon, balkon nebo terasa (vedlejší budova). DRSV: viz DRP, hlavní budova, výhled na moře. DRSVE: viz DRSV, prostornější. FRSV: viz DRSS, oddělená ložnice, bungalov, výhled na moře.

Zábava:
Animační programy pro děti a dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenisový, volejbal, basketbal, fitness, stolní tenis. Za poplatek: sauna, turecké lázně, jacuzzi, masáže, vodní sporty na pláži, biliár.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma, místnost s videohrami.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) Zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.) Lehký snack (11.00–15.30 hod.) Odpolední káva, čaj a sušenky (15.30–17.00 hod.)
Stručné Informace
Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, a´la carte restauraci, několik barů, několik venkovních bazénů, vnitřní bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkami, spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, fitness centrum, aerobik, aqua aerobik, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, mini golf, biliard, vodní sporty, potápění, animační programy, obchody, směnárna, prádelna, amfiteátr, parkoviště, wifi internetové připojení.

Popis
Vzdálenost od letiště: 25km  Nejbližší město: Xirokampos (3 km) Typ pláže: kamenitá Vzdálenost od pláže: 250 m

Poloha
Hotel je vzdálen 3 km od města Xirokampos, 25 km od letiště v Heraklionu

Ubytování
Balkon/terasa, klimatizace, malá lednice, TV/SAT, telefon, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, trezor za poplatek

Pláž
Kamenitá pláž je vzdálená 250 m od hotelu, dostupná přes místní komunikaci

Sport A Zábava
spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, fitness centrum, aerobik, aqua aerobik, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, mini golf, biliard, vodní sporty, potápění, animační programy, obchody

Služby Za Poplatek
spa centrum, turecké lázně, sauna, masáže, osvětlení tenisových kurtů, vybavení na tenis, biliard, směnárna, vodní sporty na pláži, potápění, prádelna

Pro Děti
Mini klub (5-12 let), hřiště, bazén, dětské židle, dětské postýlky, dětské menu v restauraci, hlídání dětí za poplatek

Url
www.bluebay.gr/

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Pláž
cca 250 m od pláže

Poloha
elegantní hotel skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů v zahradách, renovovaný v roce 2008, se nachází cca 2 km od rybářského městečka Agia Pelagia a je z něj krásný výhled na zátoku Mononaftis, na jejíž pláž z hotelu jezdí zdarma pravidelně hotelový autobus. Vzdálenost od hlavního města Heraklion je cca 22 km, od letiště v Heraklionu cca 25 km. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku, osobám s problémy pohybového aparátu, ani rodinám s kočárky. U hotelu je autobusová zastávka. Oficiální kategorie: 4*.

Vybavení
recepce, směnárna, konferenční místnost, internet, lékařská služba na zavolání, půjčpvna aut a kol, konferenční místnost, SAT-TV místnost, místnost na bridž, hlavní restaurace Amvrosia s mezinárodní a řeckou kuchyní, a la carte restaurace s italskou, řeckou a mezinárodní kuchyní, hlavní bar Dionysos, kavárny/bary Breeze (v hlavní budově) a Panorama (u bungalovů Athina) u bazénů, lobby bary, italská a la carte restaurace po rezervaci, 3 bazény (u hlavní budovy, u bungalovů Athina a bungalovů Artemis), aqua aerobik, kulečník, herna, stolní tenis, tenis i s osvětlením, šipky, lukostřelba, mini golf, spa Four Seasons s krytým bazénem, saunou, parními lázněmi, jacuzzi, masážemi, fitness, na pláži možnost vodních sportů a potápění, disco, animace.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové bungalovy s možností 1 přistýlky, dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT-TV, trezorem, telefonem, mini ledničkou a terasou nebo balkónem. Všechny pokoje mají přímý nebo boční výhled na moře. Bungalovy jsou cca 200 m od hlavní budovy.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, internet, kulečník, herna, tenis, lukostřelba, spa, vodní sporty.

Pro děti
2 dětské bazény (1 u hlavní budovy a 1 u bungalovů Athina), dětské hřiště, mini club (červen – září), teen club, dětská postýlka na vyžádání, vysoké židle v restauraci.

Strava
all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:00 – 09:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (11:00 – 15:00 a 15:30 – 17:00), zmrzlina pro děti (12:00 – 15:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Blue Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.