Hotel Blue Bay Resort & Spa, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Krásný hotel Blue Bay Resort se nachází v letovisku Agia Pelagia jen kousek od krásné pláže. Je vystaven na svahu s výhledem na moře. Rozlehlý areál s několika bazény, restaurací a hotelovými bary nabízí také širokou nabídku sportovních aktivit a animačních programů. Hosté mají k dispozici posilovnu nebo SPA centrum s nabídkou masáží. Hotel s kvalitními službami doporučujeme i náročnějším klientům. POLOHA HOTELU: rybářská vesnička Agia Pelagia cca 1 km, letiště Heraklion cca 25 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, směnárna, internet (za poplatek), možnost Wi-fi připojení, restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, pool/snack bar, 3 venkovní bazény, 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, dětský koutek, miniclub, SPA centrum - sauna, masáže, vnitřní bazén, lázně, vířivka (za poplatek), animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, klimatizace v ceně, lednice, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkon nebo terasa
Poloha a popis:
Blue Bay Resort & Spa je krásný 4* hotel, který spojuje prvky tradiční architektury a moderní estetiky. Nachází se v půvabné oblasti Agia Pelagia, jejíž centrum je vzdáleno cca 2 km. Pobřežní vesnice Agia Pelagia se rozprostírá na písčitém zálivu chráněném proti větru s klidnými a křišťálově čistými vodami. Hotel se skládá z hlavní budovy a čtyř propojených vedlejších budov (cca 50 - 150 m od hlavní budovy). Pro vaše pohodlí je zde 6 bazénů, skvělý all inclusive program a animační program pro děti. Nejbližší pláž je vzdálena pouhých 200 m. Blue Bay Resort & Spa je ideálním místem k relaxaci. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 km.

Vybavení hotelu:
- 2 restaurace - 3 bary - 4 Seasons Spa (hydroterapie, sauna,turecké lázně,masáže atd.) - fitness - 6 bazénů - venkovní divadlo - sportovní zařízení (tenis, fotbal, basketbal, volejbal) - mini golf - stolní tenis - parkoviště - mini market (denně 9:00 - 13:00 a 18:00 - 22:00) - krytý bazén (za poplatek) - kulečník (za poplatek) - konferenční místnost (kapacita 70 osob)

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů: Dvoulůžkový pokoj ANEX, s možností přistýlky - pokoje jsou umístěny ve vedlejší budově, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, balkon nebo terasa, mají boční výhled na moře Dvoulůžkový pokoj Sea View, s možností přistýlky - pokoje jsou umístěny v hlavní budově, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, balkon nebo terasa, mají výhled na moře. Rodinný pokoj pro 3 - 4 osoby - 2 oddělené místnosti, pokoj jsou umístěny v hlavní budově, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, mají výhled na moře. Rodinný pokoj pro 3 - 4 osoby ANEX - koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, mají výhled na moře Dvoulůžkový pokoj Executive, s možností 2 přistýlek - prostorově větší pokoje jsou umístěny v hlavní budově, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, balkon nebo terasa, mají výhled na moře. Jednolůžkový pokoj - je vybaven koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem (za poplatek), miniledničkou.

Pláž a plážový servis:
Kamenitá pláž Mononaftis s průzračně čistou vodou je od hotelu vzdálená 200 m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Pro děti:
V hotelu je pro děti k dispozici: - 2 bazény pro děti - dětské židle v restauraci - dětská postýlka (na vyžádání) - mini klub (pro děti od 5-12 let, od 15/6 do 15/9, 6 dní v týdnu) - malování a divadelní hry a tance jsou jen některé z aktivit zahrnutých do programu. - hlídání dětí (na vyžádání - za poplatek)

Sport a zábava:
Hotelové animační a večerní programy, 6 bazénů, venkovní amfiteátr, tenis, basketbal, volejbal, mini golf, stolní tenis, fitness.

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky na pláži, služby Spa centra, vnitřní bazén, kulečník, hlídání dětí, trezor na pokoji. Osušky u bazénu na vratnou kauci (cca 2 EUR). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Blue Bay Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay, Clever Paralia Apartment, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.