Hotel Villa Bellevue, Agia Pelagia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Bellevue Village nabízí ubytování v Agia Pelagia. Heraklio Město je 12,9 km od hotelu.

Vybavení hotelu:
Hostům je lyžařská škola a úschovna lyží a půjčovna aut je k dispozici.Řada aktivit jsou k dispozici v této oblasti, jako je lyžování, šnorchlování a potápění. Hersonissos je 33,8 km od Bellevue Village.Nejbližší letiště je Nikos Kazantzakis letiště, 14,5 km od domu.

Vybavení pokoje:
Tato nemovitost je klimatizovaný a je vybaven TV se satelitním příjmem. Některé jednotky mají terasu a / nebo balkon s výhledem na moře.Lednice a kávovar jsou také k dispozici. Některé jednotky mají také kuchyňský kout, vybavená varnou deskou. Ručníky a ložní prádlo jsou poskytovány.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Hotel Villa Bellevue není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.