Studio / Apartmán Clever Paralia Apartment, Agia Pelagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
CLEVER nabídka! Paralia Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Paralia Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 250 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Agia Pelagia je vhodným výchozím bodem na zajímavá místa ostrova Kréta.

Vybavení hotelu:
Paralia Apartments se nachází přímo na nádherné písčité pláži. Disponují pokoji pro 2-4 osoby, jejichž součástí je kuchyňský kout.

Vybavení pokoje:
K dispozici jsou studia pro 2 - 4 osoby zařízena v tradičním stylu, jejichž součástí je kuchyňský kout a balkon.

Pláž a plážový servis:
Apartmány se nacházejí přímo na pláži. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby v ceně:
Wi-Fi připojení.

Služby za poplatek:
Bezpečnostní trezor 15€ /týden, Klimatizace 5€ /den.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Studio / Apartmán Clever Paralia Apartment není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.