Studio / Apartmán Clever Paralia Apartment, Agia Pelagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 9.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
CLEVER nabídka! Paralia Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Paralia Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 250 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Agia Pelagia je vhodným výchozím bodem na zajímavá místa ostrova Kréta.

Vybavení hotelu:
Paralia Apartments se nachází přímo na nádherné písčité pláži.

Vybavení pokoje:
K dispozici jsou studia pro 2 - 4 osoby zařízena v tradičním stylu, jejichž součástí je kuchyňský kout a balkon.

Pláž a plážový servis:
Apartmány se nacházejí přímo na pláži. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby v ceně:
Wi-Fi připojení.

Služby za poplatek:
Bezpečnostní trezor 15€ /týden, klimatizace 5€ /den.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Studio / Apartmán Clever Paralia Apartment není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Lygaria Beach, Maria Apartments, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.