Studio / Apartmán Litsa Mare Apartments, Agia Pelagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.498 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restaurací, bar, opalovací terasu, fitness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna motorových vozidel, wifi internetové připojení Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Popis
Vzdálenost od letiště: 25 km Nejbližší město: Heraklion (17 m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 4 km

Poloha
17 km od centra Heraklion, 25km od letiště v Heraklionu

Pláž
pláž je vzdálená 4 km od hotelu

Ubytování
Balkon, klimatizace, telefon, koupelna se sociálním zařízením, mini lednička, souprava na přípravu teplých nápojů, trezor za poplatek

Sport A Zábava
Vodní sporty na pláži

Služby Za Poplatek
Půjčovna motorových vozidel, vodní sporty na pláži

Pro Děti
Dětské postýlky (za poplatek)

Url
www.thania-studios.gr

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Studio / Apartmán Litsa Mare Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Lygaria Beach, Maria Apartments, Mourtzanakis Residence, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.