Studio / Apartmán Mourtzanakis Residence, Agia Pelagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 38%

Vybavení
Poloha objektu:
Residence v klidné poloze s panoramatickým výhledem na vesnici Achlada, letiště cca 23 km, známá rybářská vesnice Aghia Pelagia cca 7 km.

Vybavení hotelu:
Recepce (8.00-22.00 hod.), terasa s výhledem do okolí, společenská místnost se satelitní TV, kavárna, bazén, dětský bazén, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokojů:
ST: koupelna, WC, TV/sat., vysoušeč vlasů, telefon, kuchyńský kout s ledničkou, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa. AP: viz. ST, oddělená ložnice v patře

Stravování:
Vlastní. Možnost dokoupení kontinentální snídaně a večeře formou menu. Vše je připravováno z čerstvých surovin a domácí výroba.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž v Aghia Pelagia cca 7 km, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Studio / Apartmán Mourtzanakis Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Alexander House, Amazonas, Anatoli, Andys Plaza, Aquarius Apartment, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Capsis Out Of The Blue Eternal Oasis, Clever Paralia Apartment, Esperides Apartments, Eva Studios & Apartments Clever, Litsa Mare Apartments, Maria Apartments, Panorama Village, Pelagia Bay, Peninsula, Renia, Scala, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever, Villa Iliatoras.