Studio / Apartmán Villa Iliatoras, Agia Pelagia

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Pelagia

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 15.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Komfortní Villa ILIATORAS je postavena v kopci přímo nad pláží "Mononafti" v oblasti Agia Pelagia, obklopena stromy a květinami. Nabízí jedinečný výhled, jedná se o velmi romantické a klidné místo pro dovolenou nedaleko od moře. Villa nabízí pět nezávislých pokojů. Čtyři jsou v přízemí, dva apartmány a dvě studia a v horním patře se nachází „suita“. Všechny pokoje mají nádherný výhled na moře nebo na kopce a krajinu kolem. Architektura Villy ILIATORAS - vybavení a obecně konfigurace vnějších i vnitřních prostor se vyznačují osobními prvky a detaily, a to je to, co ILIATORAS odlišuje od formálního hotelu studií či apartmánu, které se standardně nabízejí. Jedná se o netypické ubytování, tradiční krétskou vilu. Díky své jedinečnosti ve vybavení a komfortu, který Vás zde čeká, zde strávíte pohodouvou dovolenou v soukromí. V okolí se nachází taverny, které jsou známé pro jedinečné kulinářské požitky, jakož i jejich čerstvé ryby, dále zde najdete supermarkety, řeznictví, banky, drogerie, chirurgii, atd. V regionu si návštěvníci mohou vyzkoušet různé mořské sporty a nebo kurzy potápění v krásném krétském moři.

Vybavení hotelu:
Možnost Wi-Fi zdarma, dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení pokoje:
Studia "Mononaftis" a "Orion" (pro 2 - 4 osoby, vhodné pro rodiče a 2 děti) - jedna prostornější místnost, která zahrnuje velkou manželskou postel s nočními stolky, šatní skříň, jídelnu, dvě pohovky, které lze použít i jako 2 pohodlné přistýlky, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén, koupelna, WC, klimatizace (za poplatek). Apartmány "Ear" a "Iliotropio" (pro 2 - 4 osoby) mají pokoje s výhledem na kamennou zahradu, ložnici, obývací pokoj s panoramatickým výhledem na moře, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén a prostornou koupelnu. Klimatizace za poplatek. Ve vile se nachází i 1 suita, ta je však pouze na vyžádání, zpětné potvrzení (cena dle kalkulace objednávky). Suita "Ouranos" - je velký mezonetový pokoj s velkou verandou, ložnicí, obývacím pokojem a jídelnou. Vnitřní prostor se přiděluje krb, dále je zde jídelní část (kuchyňka) a koupelna, menší veranda, s krásným výhledem na západ slunce.

Pláž a plážový servis:
Pláž Mononaytis je vzdálena cca 5 minut, pláž Agia Pelagia a pláž Psaromoyra jsou vzdálené cca 250 m - 400 m. Plážový servis je za poplatek.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Toto ubytování je na zpětné potvrzení.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Pelagia

Studio / Apartmán Villa Iliatoras není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Pelagia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Pelagia: Amazonas, Anatoli, Athina Palace, Blue Bay, Blue Bay Resort & Spa, Clever Paralia Apartment, Nicolas Villas, Panorama Village, Peninsula, Sea Side Resort & Spa, Thalia Apartments Clever.