Hotel Ariadne Beach, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Hotelový komplex tvořený hlavní budovou s bungalovy je umístěn v mírném svahu na klidném místě na okraji malebného městečka Agios Nikolaos (Řecko, Kréta). Menší oblázková pláž je vzdálena cca 30 m a krásná písečná pláž Almyros cca 350 m od hotelu. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, Wi -Fi připojením zdarma, restaurací, pool barem, barem u pláže, bazénem s oddělenou dětskou částí, lehátky a slunečníky zdarma, hřištěm a fitness. Sportovní vyžití nabízí aerobik, vodní pólo, šachy, tenis a animační programy. Do centra města s mnoha restauracemi, kavárnami, bary a obchody se dostanete po cca 800 m. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří si přejí strávit klidnou dovolenou s možností zábavy v nedalekém centru.

Ubytování
Moderní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi -Fi, sejf (za poplatek), telefon, koupelna, balkon nebo terasa. Dětská postýlka zdarma. Rodinné pokoje se 2 přistýlkami (2 místnosti) na vyžádání.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost all inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby).

Cena zahrnuje
• letištní taxy a palivový příplatek
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• leteckou přepravu tam i zpět
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
All inclusive: 480 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Hotel Ariadne Beach****- 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Ariadne Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.