Hotel Daios Cove, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
luxusní resort se rozkládá na svahu s nádherným výhled na soukromou zátoku na severovýchodním pobřeží Kréty. Hotel se nachází 10 minut od kosmopolitního města Agios Nikolaos s možností příjemného posezení v tavernách, kavárničkách, s nákupními možnostmi. Letiště Heraklion je vzdáleno cca hodinu jízdy od hotelu.

Vybavení
hotel nabízí ubytování v celkem 300 pokojích, apartmánech a luxusních vilách, z nichž některé mají i vlastní bazén s mořskou vodou. Resort je tvořen hlavní budovou se vstupní halou a recepcí, řecké, italské a asijské speciality můžete ochutnat v hotelových restauracích, příjemné osvěžení nabízí bazén s mořskou vodou, výtečné koktejly a drinky nabízí „mokrý“ a večerní bar. Relaxovat můžete v hotelových lázních, dopřát si zde můžete masáže, zábaly, léčebné procedury, kosmetická ošetření, navštívit saunu. Pro zpestření pobytu pořádá hotel pro hosty animační a zábavné programy. V rámci resortu autopůjčovna, nákupní zóna, kadeřnictví, čistírna, prádelna, bezdrátová internetová síť.

Pláž
soukromá hotelová pláž se slunečníky a lehátky, bar na pláži

Zábava a sport
fitness, dva tenisové kurty, vodní sporty na pláži, animační, zábavné, sporní aktivity během dne pro děti i dospělé

Stravování
snídaně. Polopenze za příplatek.

Vybavení pokoje
luxusní prostorné dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD televize, lednice, klimatizace, telefon, balkón

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Daios Cove není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.