Hotel Minos Beach, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace ? la carte, taverna, lounge bar, bar u bazénu, bar u pláže, bazén, TV místnost a butik. Hotel pořádá občasné tématické večerní progamy.
Zdarma: internetový koutek, Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: masáže, sauna, tenisový kurt, biliár, hlídání dětí, prádelna, půjčovna aut.

Ubytování:
Komfortní pokoje v hlavní budově s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (zdarma), Wi-Fi (zdarma) a minibarem (za poplatek). K dispozici je také kávový a čajový set. Na vyžádání a za příplatek pokoje superior až pro tři osoby, pokoje s privátním bazénem, suity a vilky s bazénem až pro šest osob.

Stravování:
Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Pláž:
Dvě menší písečné pláž s pozvolným vstupem do moře jsou přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Minos Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.