Hotel Mistral Mare, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Snídaně, All inclusive

Ceny za osobu od 11.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Mistral Mare - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Popis:
Zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází na kopci s překrásným výhledem na Mirabelský záliv, 300 m od známé pláže Golden Beach. Do oblíbeného města Agios Nikolaos, vzdáleného 10 km, se za nákupy a zábavou pohodlně dostanete místním autobusem.

Vybavení hotelu:
Klientům je k dispozici hala s recepcí a Wi‑Fi připojením za poplatek, TV místnost, hlavní restaurace Sophia, restaurace à la carte, terasa s posezením, dále několik barů, panoramatický bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek) a minimarket. Hosté si mohou zahrát kulečník, stolní tenis nebo využít posilovnu, saunu a minispa. Hotel doporučujeme především klientům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v blízkosti romantického města Agios Nikolaos.

Vybavení pokoje:
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace (individuální), lednice, TV/SAT, telefon, rádio, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
Pláž
cca 50 m od pláže

Poloha
Překrásný hotel Mistral Mare se nachází v oblasti Kalo Horio, která je známa vysokým standardem služeb, luxusními restauracemi a bary a je jen cca 50 m od pláže. Hotel svým umístěním nabízí klientům neopakovatelný výhled na zátoku Mirabello. Hotel byl v průběhu let 2013-2014 zmodernizován. Od letiště je hotel vzdálen cca 75 km. Oficiální kategorie 4*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří recepce, lobby, mini market, posilovna, restaurace, bar, směnárna, stolní tenis, WiFi, kulečník, lékař na zavolání, vyhřívaný venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, masáže, místnost pro zavazadla.

Ubytování
Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC a hydromasážní sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, sat TV, minilednicí, trezorem a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
slunečníky a lehátka na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, klimatizace, minimarket, masáže.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.
Popis
Zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází na kopci s překrásným výhledem na Mirabelský záliv, 300 m od známé pláže Golden Beach. Do oblíbeného města Agios Nikolaos (Řecko, Kréta), vzdáleného 10 km, se za nákupy a zábavou pohodlně dostanete místním autobusem. Klientům je k dispozici hala s recepcí a Wi‑Fi připojením za poplatek, TV místnost, hlavní restaurace Sophia, restaurace à la carte, terasa s posezením, dále několik barů, panoramatický bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek) a minimarket. Hosté si mohou zahrát kulečník, stolní tenis nebo využít posilovnu, saunu a minispa. Hotel doporučujeme především klientům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v blízkosti romantického města Agios Nikolaos.

Ubytování
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace (individuální), lednice, TV/SAT, telefon, rádio, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování
All inclusive: Snídaně (08.00−10.00), obědy (13.00−14.30) a večeře (19.00−21.00) formou bufetu. Během dne sendviče a toasty v baru u bazénu. Odpolední káva, sušenky, zmrzlina. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00−22.45).

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7,10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Výhled na moře: 100 Kč/noc


Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna z Prahy a Ostravy – sobota/sobota.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Mistral Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace, Vasia Ormos.