Hotel Vasia Ormos, Agios Nikolaos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Polopenze

Ceny za osobu od 15.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Vasia Ormos se nachází v Agios Nikolaos v jedné z nejkrásnějších lokalit Kréty, která je svou jedinečnou atmosférou, malebnými zákoutími a krásnými čistými plážemi. Komfortní vybavení, přátelská a poklidná atmosféra, pohostinnost a kvalita služeb dělají z Vasia Ormos ideální místo pro kvalitní odpočinek. Hotel se nachází u malebné zátoky necelé dva kilometry od kosmopolitního centra Agios Nikolaos a přibližně 60 km od letiště Heraklion. Toto ubytování doporučujeme především klientům, kteří vyhledávají klid a kvalitní služby. Hotel je určen pouze pro dospělé od 14 let.

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven 2 venkvoními sladkovodními bazény, 24 hodinovou recepcí a směnárnou, bezplatným wifi připojením ve veřejných prostorech a úschovnou zavazadel.

Vybavení pokoje:
Vasia Ormos nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a výhledem do zahrady/vnitrobloku a nebo na moře. Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady nebo na bazén jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky (na vyžádání), SAT TV, telefonem, internet (za poplatek), bezpečnostní schránkou (za poplatek), klimatizací, vysoušečem vlasů, koupelnou s vanou nebo sprchou. Jednolůžkové pokoje na zpětné potvrzení.

Pláž a plážový servis:
Hotel se nachází přímo u zátoky s písčito-oblázkovou pláží. Plážový servis za poplatek.

Pro děti:
Hotel je určen pouze pro dospělé od 14 let.

Sport a zábava:
Light animační program zahrnující denní sportovní aktivity a večerní zábavu, posilovna.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu, ručníky k zapůjčení za vratnou kauci. Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Nikolaos

Hotel Vasia Ormos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Nikolaos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agios Nikolaos: Alantha, Candia Park Village, Coral, Cretan Village, Daios Cove Luxury Resort & Villas, Dessole Coral, Dessole Hermes, Elpida Village, Faedra Beach, Havania Apartments, Meliti, Minos Beach Art, Mirabello Beach & Village, Miramare, Miramare Resort & Spa, Mistral Bay, Mistral Mare, Naiades Almiros River, Naiades Almyros River, Pleiades Luxurious Villas, Santa Marina, Sensimar Minos Palace.