Aparthotel Eleni Palace, Amoudara

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Aparthotel Eleni Palace - vybavení

bazén, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Aparhotel Eleni Palace se nachází ve známém turistickém letovisku Amoudara, jeho poloha vyhoví všem vašim potřebám, má ideální pozici u dlouhé pláže a nákupních a zábavních center. Toto ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:
Recepce, výtah, úschovna zavazadel, sejf (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, suneční terasa, restaurace, gril, snack bar, parkování zdarma

Vybavení pokoje:
Studia pro 2 - 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), TV, kuchyňsky kout se základním vybavením, chladničku, balkon nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Široká píseční pláž je vzdálena cca 180 m od aparthotelu. Plážový servis, stejně tak vodní sporty, jsou za poplatek.

Pro děti:
Děrské hřiště, dětský bazén, dětská postýlkany vyžádání.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, sejf, Wi-Fi. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Aparthotel Eleni Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.