Aparthotel Yanna Beach, Amoudara

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Aparthotel Yanna Beach nabízí ubytování v příjemných studiích a apartmánech přímo u krásné dlouhé písečné pláže letoviska Ammoudara, nedaleko hlavního města Heraklion (cca 3 km). Yanna Beach patří mezi oblíbené prázdninové místo díky svému umístění přímo u pláže, milému personálu a celkové atmosféře, které zde najdete. Poloha blízkosti hlavního města, avšak přesto v klidu, je dalším plusem, který přivítají hlavně ti, kdo rádi podnikají výlety po okolí. Možnosti nákupu, taverny, bary a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti kolem aparthotelu a nebo v Heraklionu.

Vybavení hotelu:
Aparthotel má recepci, bar a restauraci.

Vybavení pokoje:
Standardně zařízená studia pro 2 - 3 osoby s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC), klimatizací (za poplatek), SAT/TV, lednicí a kuchyňským koutem se základním vybavením pro přípravu lehčích jídel, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž přímo u hotelu, další pláže v přilehlých oblastech. Lehátka a slunečníky jsou u aparthotelu možné zdarma, v případě zakoupení nápojů v místním baru.

Sport a zábava:
Nabídky vodních sportů na pláži (za poplatek).

Služby za poplatek:
Klimatizace, vodní sport na pláži. Nabídku služeb, které jsou zde možné, a které se na místě platí, získáte po příjezdu na místě.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Aparthotel Yanna Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.