Hotel Enorme Armonia Beach, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
UPOZORNĚNÍ - tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ! Zcela nový čtyřhvězdičkový resort, poprvé otevřený pro sezónu 2017, se nachází na písečné pláži Amoudara, která vyhrála ocenění "Blue Flag Award", nabízí nejen krásné výhledy, ale i komfortní ubytování v klidném prostředí poskytující jedinečné momenty relaxace. Město Heraklion je vdáleno pouhé 4 kilometry a mezinárodní letiště 7 kilometrů. V blízkosti resortu naleznete množství barů, restaurací a kaváren.

Vybavení hotelu:
V resortu naleznete: - recepci non-stop - odpočinkovou místnost s televizí - venkovní bazén - internet zdarma ve veřejných prostorách - směnárnu Lze také využít službu praní prádla, která je za poplatek.

Vybavení pokoje:
Ubytování je nabízeno v dvoulůžkovém pokoji, v dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a v Junior Suite pro 2-3 osoby. Pokoje jsou vybaveny: - bezpečnostním trezorem (za poplatek) - SAT/TV - Wi-Fi připojením - mini ledničkou - klimatizací - telefonem s přímou volbou - fénem a rychlovarnou konvicí na přípravu kávy/čaje

Pláž a plážový servis:
Resort je přímo na písečné pláži.

Pro děti:
Tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ! DĚTI ZDE NEJSOU MOŽNÉ!

Sport a zábava:
Pro sportovní využití zde naleznete: - bazén - tenisový kurt - stolní tenis - vodní aerobic - šipky Zabavit se můžete třeba při živé hudbě (jednou týdně).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ! DĚTI ZDE NEJSOU MOŽNÉ!

Povolená hmotnost zavazadla::
15 kilogramu odbavené zavazadlo + 8 kilogramů přiruční zavazadlo

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Enorme Armonia Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.