Hotel Handakas, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Snídaně, Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 10.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 32%

Vybavení
Stručné Informace
Hotel má recepci, restauraci, 2 bary, venkovní bazén, dětský bazén, tv místnost, wifi internetové připojení. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Popis
Vzdálenost od letiště: 14 km  Nejbližší město: Amoudara (0 m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 300 m

Pláž
písčitá pláž je vzdálená 300 m od hotelu, matrace, slunečníky a lehátka za poplatek

Url
www.hotelhandakas.com

Služby Za Poplatek
Klimatizace, trezor, vodní sporty na pláži

Pro Děti
Dětský bazén, dětské postýlky, dětské židličky, dětské menu v restauraci

Poloha
V centru města Amoudara, 14 km od letiště v Heraklionu

Ubytování
Balkon, TV/SAT, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů na vyžádání, trezor, klimatizace a lednice za poplatek

Sport A Zábava
bazén

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha a popis:
Hotel Handakas se nachází v klidné oblasti Amoudara. přibližně 14 km od letiště Heraklion. Jedná se o jednodušší ubytování s rodinnou atmosférou. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Handakas a program all inclusive využívají klienti v nedalekém hotelu Amounda Bay 4*. V okolí hotelu najdete mnoho taveren, barů, nočních klubů a kaváren.

Vybavení hotelu:
Hotel Handakas má 33 jednoduše zařízených pokojů, recepci, venkovní bazén se zahrádkou a grilem, tavernu a internetový koutek.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny telefonem, internetovým připojením, televizí, klimatizací, trezorem (za poplatek) a vlastním sociálním zařízením.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Pro děti:
V případě all inclusive v hotelu Amounda Bay 4* - dětské hřiště, dětský bazén, animace pro děti v českém jazyce.

Sport a zábava:
V hotelu Amounda Bay 4* - stolní tenis, knihovna, TV místnost.

Služby v ceně:
Lehátka u bazénu, internetové připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do destinace.

Služby za poplatek:
Trezor. Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE

Poznámka:
CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
cca 300 m od pláže

Poloha
Hotel Handakas se nachází v letovisku Amoudara, jen pár minut pěší chůze od jeho samotného centra s obchůdky, bary a restauracemi. Živější a větší letovisko Heraklion je vzdáleno cca 12 km. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena cca 200 m. Od letiště je hotel vzdálen cca 14 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří recepce s lobby, WiFi, Internetový kout, parkoviště, TV kout, směnárna, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, restaurace, bar.

Ubytování
Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC, telefonem, WiFi, TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, WiFi, trezor, klimatizace.

Stravování
Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Handakas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.