Hotel Handakas, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Pláž
cca 300 m od pláže

Poloha
Hotel Handakas se nachází v letovisku Amoudara, jen pár minut pěší chůze od jeho samotného centra s obchůdky, bary a restauracemi. Živější a větší letovisko Heraklion je vzdáleno cca 12 km. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena cca 200 m. Od letiště je hotel vzdálen cca 14 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří recepce s lobby, WiFi, Internetový kout, parkoviště, TV kout, směnárna, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, restaurace, bar.

Ubytování
Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC, telefonem, WiFi, TV, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, WiFi, trezor, klimatizace.

Stravování
Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Handakas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Apollonia Beach Resort & Spa, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Georgia, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Stork, Sun Boutique.