Hotel Lambi, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Lambi - vybavení

klimatizace
Poloha a popis:
Starší jednoduchý hotel se nachází v jednom z nejznámějších rekreačních středisek Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel byl postavený ve stylu řecké neoklasistické architektury - na pokojích je zděný nábytek. Hotel je vzdálen 7 km od města Heraklion, 8 km od přístavu, 10 km od letiště. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, která hledá levné jednoduché ubytování s dostupností aktivit a zábavy a hlavně města Heraklion. Oficiální kategorii hotel uvádí 3*, prodejní kategorie je 2*. Animační program PanClub 6x týdně s česky mluvícími animátory (od konce června do druhého týdne v září)!

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, TV salónek, bar u bazénu, bazén (lehátka slunečníky u bazénu zdarma), stolní tenis, hřiště na volejbal.

Vybavení pokoje:
Jednoduché menší pokoje s vlastním sociálním zařízením, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek 6€/den), chladnička (za poplatek, některé pokoje), trezor (za poplatek), balkón či terasa. Pokoje mají zděný nábytek (postele, stolky, skříně...), postele ve většině pokojů jsou oddělené. Styl a vybavení je atypické díky materiálu. Promo pokoje se nachází v hlavní budově v přízemí, částečně pod úrovní, nemájí balkon ani terasu.

Pláž a plážový servis:
Hotel je vzdálen cca 350 m od krásné písčité pláže Amoudara, která je oddělena pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži u aparthotelu Yanna Beach možné zdarma, respektive za povinnou konzumaci nápojů na místním baru (ve fotogalerii je pláž u aparthotelu Yanna Beach). Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Pro děti:
Dětské hřiště.

Sport a zábava:
Venkovní bazén, hřiště na volejbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu. Animační program PanClub 6x týdně s česky mluvícími animátory (od konce června do druhého týdne v září).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (6€/DEN), chladnička, trezor, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Lambi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.