Hotel Lino Mare, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 10.780 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 32%

Vybavení

Hotel Lino Mare - vybavení

bazén, připojení k Internetu, wellness
Pláž
Cca 100 m od písčité pláže

Poloha
Krásný hotel Lino Mare prošel v roce 2015 kompletní renovací a je tedy pro své hosty připraven v moderním kabátu. Od písčité pláže je hotel vzdálen cca 100 m. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od centra letoviska Amoudara a jen cca 5 m od centra města Heraklion. Od letiště je hotel vzdálen cca 11 km. Oficiání kategorie 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí , lobby, úschovnou zavazadel a toaletami, lounge, WiFi, jacuzzi.

Ubytování
Moderní a vkusně řešení pokoje/studia nebo apartmány disponují vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, menší ledničkou a balkonem.

Služby za poplatek
Lehátka a slunenčíky na pláži, vodní sporty na pláži, WiFi, trezor, klimatizace.

Stravování
Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Lino Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.