Hotel Stork, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 11.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Stork - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Popis
Hotel má 24 hodinovou recepci, restauraci, bary, bazén, dětská sekce v bazénu, hotelový trezor na recepci, wifi internetové připojení v společných prostorách. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Ubytování (Standardní Pokoj)
TV/SAT, koupelna se sociálním zařízením, lednice, za poplatek klimatizace a internet

Služby Za Poplatek
klimatizace a internet

Webové Stránky
www.hotelstork.com

Poloha
600 m od centra města Ammoudara Heraklion, 8 km od letiště v Heraklionu

Pláž
písčitá pláž je vzdálená 350 m od hotelu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Strava
snídaně: snídaně formou bufetu

Pro Děti
Dětská sekce v bazénu, hřiště, postýlka k zapujčení

Sport A Zábava
bazén
Poloha:
Menší hotel je situován v severní části ostrova, v letovisku Ammoudara. Svým hostům nabízí bazén, restauraci a 2 bary. Dlouhá písčítá plaž se nachází v dostupné vzdálenosti od hotelu. Pulsující město Heraklion je dosažitelné místní autobusovou dopravou. Klidné prostředí a rodinná atmosféra patří k přednostem hotelu. POLOHA HOTELU: centrum oblasti Ammoudara cca 200 m, město Heraklion cca 8 km, letiště cca 9 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: recepce, bezpečnostní schránky (za poplatek), TV místnost, internet, možnost Wi-fi připojení, restaurace, bar, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, TV, klimatizace (za poplatek), lednička, balkón nebo terasa

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Stork není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Georgia, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani.