Hotel Stork, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 9.875 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Stork - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Stručné Informace
Hotel má 24 hodinovou recepci, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén, dětská sekce v bazénu, internetová kavárna, parkování, trezor na recepci, wifi internetové připojení. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Popis
Vzdálenost od letiště: 8 km  Nejbližší město: Amoudara (600 m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 500 m

Poloha
600 m od centra města Amoudara, 8 km od letiště v Heraklionu

Pláž
písčitá pláž je vzdálená 500 m od hotelu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Ubytování
 Balkon/terasa, minibar, TV/SAT, koupelna se sociálním zařízením, trezor a klimatizace za poplatek

Sport A Zábava
bazén

Služby Za Poplatek
Klimatizace, trezor, telefon, fax, internetová kavárna

Pro Děti
Dětská sekce v bazénu, hřiště, dětské postýlky, kočárek

Url
www.hotelstork.com

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha:
Menší hotel je situován v severní části ostrova, v letovisku Ammoudara. Svým hostům nabízí bazén, restauraci a 2 bary. Dlouhá písčítá plaž se nachází v dostupné vzdálenosti od hotelu. Pulsující město Heraklion je dosažitelné místní autobusovou dopravou. Klidné prostředí a rodinná atmosféra patří k přednostem hotelu. POLOHA HOTELU: centrum oblasti Ammoudara cca 200 m, město Heraklion cca 8 km, letiště cca 9 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: recepce, bezpečnostní schránky (za poplatek), TV místnost, internet, možnost Wi-fi připojení, restaurace, bar, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, TV, klimatizace (za poplatek), lednička, balkón nebo terasa

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Stork není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Apollonia Beach Resort & Spa, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Georgia, Handakas, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Yianna Caravel.