Hotel Sun Boutique, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
AMOUDARA

Poloha:
Tento útulný, skromný městský hotel se nachází cca 250 metrů od písečné pláže ve středisku Amoudara; jen 5 km od hlavního města Heraklion. Byl postaven v roce 1980, kdy Amoudara byla na začátku svého vývoje. Renovace byla provedena v roce 1997. Okolí hotelu nabídne spousty zábavy, kulturního ale i sportovního vyžití. Vhodné pro klienty, kteří vyhledávají aktivní zábavu, nákupy, noční život. V blízkosti hotelu: taverny, obchody, supermarkety, bary, autobusová zastávka. Hotel je pouze pro dospělé osoby starších 16 let.

Vybavení:
Hotel je vybaven 24h recepcí s anglicky, německy, francouzky, italsky mluvícím personálem; lobby , možnost připojení wifi přes wifi hotspot (zdarma), tv místností; bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. V hotelové restauraci(á la carte) se podávají řecká a mezinárodní jídla. V baru u bazénu si můžete během celého dne dát osvěžující nápoje a koktejly.

Sport a zábava:
Zábava v okolí střediska, kousek vodní parky, půjčovny kol a motorek. Kousek autobusová zastávka - pravidelná autobusová doprava do města Heraklion.

Ubytování:
Světlé, jednoduše zařízené, čisté pokoje bez možnosti přistýlky jsou vybaveny: satelitní TV, ledničkou, koupelnou (sprcha/vana, wc, fén); s výhledem na na Krétské moře, bazén nebo do okolí. Pokoje superior (novější vybavení, po rekonstrukci) jsou vybavené stejně jako standardy, omezený počet, pouze na vyžádání.

Stravování:
All inclusive -snídaně, obědy a večeře částečně servírované / formou bufetu. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Nabídka nápojů omezena.

Pláž:
Místní písečná pláž se nachází cca 250 metrů od hotelu; lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Upozornění:
HOTEL pouze pro dospělé osoby starších 16 let. Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Sun Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko, Yianna Caravel.