Hotel Yianna Caravel, Amoudara

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Amoudara

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 12.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel Yianna Caravel se nachází v oblíbeném turistickém letovisku Ammoudara, které je v letních měsících velice živé, a to především díky dlouhé a čisté pláži. V okolí hotelu najdete mnoho řeckých restaurací, barů, obchodů, diskoték a taveren. Hotel je nově otevřený od roku 2017, postaven v moderním stylu z ekologických materiálů, hotel architektonicky podněcuje pocit relaxace a příjemného prostředí. Hotel je vzdálneý 7 km od letiště a 5 km od centra města Heraklion. Hotel má ideální pozici jakožto startovní místo pro výlety do okolí. V blízkosti Ammoudary se nachází vesnice Gazi, archeologické nálezy v Tylissosu, Krétská univerzita či vesnice Rogdia. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v Yianna Caravel a program all inclusive využívají klienti v nedalekém hotelu Amounda Bay 4*, který se nachází 500 metrů od ubytování.

Vybavení hotelu:
Hostům je k dispozici recepce s lobby 24 hodin denně, restaurace, lehátka u bazénu a na pláži.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: Pokoj deluxe double (pro 2 osoby). Pokoj Junior Suite (pro 2 - 4 osoby) Pokoj Juniour Suite s výhledem na moře (pro 2 - 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, balkonem (kromě deluxe double), trezorem, klimatizací, satelitní televizí, fénem, telefonem, připojením k WiFi a miniledničkou.

Pláž a plážový servis:
Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. Plážové slunečníky a lehátka jsou zdarma. Vedle hotelu možnost vodních sportů a surfování.

Pro děti:
Hotel je přístupný pouze pro osoby starší 16ti let.

Sport a zábava:
Masáže, vodní sporty, kosmetický salon (manikura). Nabídku sportů a zábavy získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Hotel je přístupný pouze pro osoby starší 16ti let. CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Amoudara

Hotel Yianna Caravel není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Amoudara se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Amoudara: Agapi Beach, Akti Corali, Amounda Bay, Apollonia Beach Resort & Spa, Australia, Blue Marine Resort & Spa, Castro, Creta Beach, Dolphin Bay, Emi Apartments, Georgia, Gorgona, Handakas, Lino Mare, Marilena, Marirena, Minoas, Neptuno Beach Resort, Poseidon, Roxani, Saloustros, Stork, Vanisko.