Hotel D&D Resort, Analipsi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel D&D Resort je novější moderní rodinný hotel, který se nachází 25 km od letiště Heraklion v centru tradiční vesnice Analipsis, která je skvělou volbou pro turisty, kteří se zajímají o relaxaci, místní jídlo a tradiční atmosféru. Nedaleko jsou různé tradiční řecké restaurace, obchody se suvenýry a bary a přibližně jeden kilometr od hotelu se nachází město Hersonissos.

Vybavení hotelu:
Recepce 24h, hotelová restaurace v nejvyšším patře s výhledem na moře, hlavní bar, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack/pool bar, zahradní a společenská místnost s Wi-Fi (za poplatek) SAT/TV místnost, billiard.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí 115 pokojů v hlavní a vedlejší anexové budově. Jedná se o dvoulůžkové nekuřácké pokoje s možností přistýlky, s klimatizací (za poplatek 6€/den), které mají vlastní sociální zařízení, balkón, SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek 2€/den), minichladičku na vyžádání (za poplatek).

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází necelých 300 metrů od hotelového komplexu. Lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.

Pro děti:
Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:
Venkovní bazen s barem, Wi-Fi, SAT/TV. Na pláži je možnost vyzkoušet si velké množství vodních sportů (za poplatek).Cca 4,7 kilometrů od komplexu se nachází akvárium Aquaworld.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Wi-Fi v lobby, sejf, klimatizace 6€/den, trezor 2€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA a.s., fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Hotel D&D Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Kasapakis Apartments, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Palace, Stella Village.