Hotel Europe Beach, Analipsi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
PLÁŽ Písečná s malými oblázky cca 70 m s lehátky a slunečníky za poplatek.

UBYTOVÁNÍ Komfortně zařízené klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, lednice, balkon nebo terasa. Trezor za poplatek. Možnost připojení na internet.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE zahrnující snídani, obědy a večeře formou bufetu. Od 10 - 24:00 hod k dispozici alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech, káva, čaj, sušenky, lehká jídla a občerstvení v pool-snack baru v 10:00 - 18:00. VYBAVENÍ HOTELU

  Recepce, lobby bar, snack bar, taverna, restaurace, minimarket, divadelní amfiteátr, 2 velké bazény s mořskou a sladkou vodou, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Tenisový kurt, volejbal, nohejbal, animační programy pro děti i dospělé, část hotelu je bez animací, fitnes.  

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Hotel Europe Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, D&D Resort, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Kasapakis Apartments, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Palace, Stella Village.