Hotel Stella Palace, Analipsi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 20.843 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 19%

Vybavení

Hotel Stella Palace - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Informace o ubytování
Web Hotelu: www.stellapalace.gr Facebook Hotelu: https://www.facebook.com/stella.palace.hotel.crete

Poloha
Rozlehlý hotelový komplex se skládá z hotelu Stella Palace a sesterského hotelu Stella Village, leží v klidném prostředí v zahradě plné stromů, keřů a květin. Centrum tradiční krétské vesničky a poklidného letoviska Analipsi (více na www.analipsi-village.gr) je cca 700 m od areálu, zde je příjemná pobřežní promenáda, nechybí nákupní i zábavní možnosti, najdete tu typickou tavernu, restauraci, pizzerii, obchůdek se suvenýry, zlatnictví, lékárnu, kostelíček a kapličku. Na molu najdete velké kameny "vyzdobené" 2 delfíny a další s mořskou pannou, u kterých se turisté rádi fotí. V některých restauracích nabízí wifi zdarma. Analipsi patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Gouves a Chersonisos. Na výše uvedeném webu je též i webkamera, videa a fotografie, poznat letovisko tak můžete ještě předtím, než sem dorazíte. V Analipsi jsou menší písčité, oblázkové nebo kamenité pláže, cca 2 m pod úrovní promenády, k nimž se dostanete po několika schodech. V létě zde bývá otevřeno i potápěčské centrum. Z Analipsi můžete cestovat městským autobusem do Heraklionu nebo do rušného Chersonisu (cca 7 km) nebo třeba až do malebného Agios Nikolaos. Autobus staví hned u hotelu, spojení je málo frekventované, aktuální jízdní řád je k dispozici na recepci hotelu. Taxi do Chersonisu vyjde na cca 12-15€/cesta. Letovisko Gouves je odtud cca 3 km. Doporučujeme individuálně navštívit nové Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 8 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€, dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Z Analipsi vyjíždí pravidelně výletní vláček do letoviska Chersonisos. Cesta trvá necelé 2 hodiny, jízdné v sezóně 2016: dospělí 10€, děti 6€. Další trasa, které se nabízela turistických vláčkem, byla od 09:10-13:45 - Tradiční Kréta (návštěva Potamies, Avdou a Gonies, živá krétská hudba, ochutnávka raki) - cena byla v sezóně 2016: 20€/dospělí a 10€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka vláčku je před hotelem Stella Village, cca 30 m vpravo.

Vybavení a služby hotelu
Hosté využívají služeb obou hotelů, kde je vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, bary, snackbary, kavárny, internetový koutek. Masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), minimarket, kostelíček s byzantskými malbami. Pěkná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit cca 5€/kus. Wifi v prostoru recepce zdarma. Celková kapacita je 234 pokojů, které se nachází v 9 budovách (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky. Rodinné pokoje hotel nabízí 2 typy - jednu větší místnost, kde je manželské dvojlůžko a další 2 lůžka a prostornější typ, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje (na vyžádání, jsou za příplatky dle obsazení). Hotel dále nabízí pokoje s vlastním bazénem pro max. 2 osoby, pokoje s vnitřním jacuzzi a pokoje se sdíleným bazénem - na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (na vyžádání minibar, konzumace za poplatek), balkónem nebo teráskou s výhledem do zahrady, na areál nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). V rodinných pokojích bývá obvykle jen sprchový kout. Některé pokoje mohou být propojené - rodinné (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Upozorňujeme, že v pokojích s jednou přistýlkou nelze ubytovat navíc též infanta (dítě do 2 let věku).

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis): O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00) a obědy (12:30-14:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci. Večeře (19:00-21:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci nebo v a la carte restauraci (otevřena 19:30-21:30 v rámci programu all inclusive) Večeře v hlavní restauraci bývají obvykle 2x týdně tematické. Během jídel (snídaně, obědy i večeře) bývá též příprava formou tzv. live cooking - úprava přímo před hotelovými hosty Během pobytu 1x možnost večeřet v gurmánské restauraci Elia, nutná předešlá rezervace na recepci nejpozději do 13:00 hodin Včasná kontinentální snídaně (na vyžádání) od 05:30-07:30 Pozdní snídaně od 08:30 do 11:00 formou malého bufetu Pozdní večeře od 22:00-00:00 (na vyžádání) Během obědů a večeří neomezená konzumace vody, sody, místního točeného piva, místního vína Během večeří je požadováno společenské oblečení, stejně tak není povolen vstup do restaurace během obědů v plavkách nebo plážovém oděvu Včasné snídaně, balíčky místo oběda a pozdní večeře je nutno nahlásit na recepci nejpozději do 20:00 předchozího dne Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (nealko dle nabídky hotelu, čaj, filtrovaná káva, dětské koktejly, nealko koktejly), místních rozlévaných alkoholických nápojů (točené pivo, víno, brandy, ouzo, raki) a dovážených rozlévaných alkoholických nápojů (whiskey, vodka, campari, gin, tequila, koktejly dle denní nabídky) od 10:00-23:00 v barech Kochili a Thalassa Zmrzlinu (kopečkovou), lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků od 11:00-17:00 Odpolední filtrovaná káva, čaj, koláčky nebo sušenky od 16:30-17:30 Nápoje v Piano baru v hotelu nejsou zahrnuty v programu all inclusive. Pokojová služba (room service) mezi 08:00-23:00 je účtována s přirážkou 20 % z ceny objednaných jídel Konzumace po 23:00 hodin se hradí extra, v ceně all inclusive není zahrnuto stravování v restuaraci Elia a La Veranda

Pláž
Menší písečná pláž v uměle vytvořené zátoce chránící i před případnými vlnami je hned před hotelem, přes málo frekventovanou silnici. Vstup do moře je zde pozvolný. Na pláž se sejde po několika schodech. V blízkosti pláže (vedle supermarketu) je sprcha, toaleta je u hotelového bazénu, cca 50 m.

Sport a zábava
V areálu je celkem 7 úžasných bazénů (5 bazénů pro dospělé, některé i s částí pro děti a další dětské bazény, některé s atrakcemi - skluzavky, pirátská loď s tobogánem a další dětské vodní radovánky), dětské hřiště, dětský klub Jumbo (v cizím jazyce). Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži před hotelem zdarma. V okolí se nachází i další větší veřejné pláže (od 250-600 m), zde se však plážový set hradí (cca 6-8€/set/den). Elektrické hry (za poplatek cca 0,50-2€/hra), air hockey (cca 1€/hra), dětská autíčka, kolotoč (cca 0,50€), 2 kulečníky (cca 2€/hra), tenis (zdarma, poplatek za noční osvětlení), stolní tenis (zdarma), volejbal, plážový volejbal, minifotbal, minigolf - zdarma, šipky zdarma. Venkovní divadlo. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé (cca 6x týdně, v cizím jazyce). Nové Spa centrum & wellness (procedury a masáže za poplatek, nabízí se několik typů balíčků masáží na 1 až 5 dnů - svatební, krétská, matka & dcera, speciál Stella od cca 160-355€/balíček, služby lze objednat i předem přes webové stránky hotelu).
Poloha a popis:
Hotel Stella Palace Resort & SPA 5* je velmi úspěšný rodinný hotel se stálou klientelou. Vytvoření tohoto moderního a komfortního 5* luxusního resortu bylo založeno na požadavcích současného návštěvníka. Hotel Stella Palace byl otevřen v roce 2009 v oblasti Hersonissos a má za cíl nabídnout vysokou kvalitu služeb, aniž by ztratil svůj přátelský aspekt, který charakterizuje své manažery a zaměstnance. Komplex je postaven na soukromé pláži v tradiční vesnici Analipsi a umožňuje tak návštěvníkům snadný přístup ke všem zajímavým místům na ostrově Kréta. Letiště je vzdáleno 25 km a jen 4 km je kosmopolitní letovisko Hersonissos s bohatou nabídkou denní i nočního života. Tento luxusní resort uspokojí i náročnější klientelu.

Vybavení hotelu:
Hotel Stella Palace má 24 hodinovou recepci, internetový koutek (za poplatek) a Wi-Fi připojení k internetu (zdarma v celém hotelu), salonky, TV/video místnost, 2 velké sladkovodní bazény (900 m² a 1200 m²), 1 dětský bazén a 1 mini bazén, dětské hřiště, mini-klub, piano bar, 4 bary (celkem v areálu Stella Villas), 3 restaurace, soukromou pláž (lehátka a slunečníky zdarma), verandy s výhledem na moře, amfiteátr, mini market (8:00-00:00 nachází v hotelu Stella Village), taxi služba (na vyžádání), lékař na telefonu, poštovní služby (známky expres kurýrní služba), hotel má také částečný bezbarierový přístup.

Vybavení pokoje:
Resort nabízí ubytování v několika typech pokojů: - Double Room STANDARD - 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky - FAMILY ROOM open plan - prostorný pokoj pro 3 - 4 osoby - FAMILY ROOM (1 bedroom) - prostorný pokoj s oddělenou ložnicí pro 4 osoby - Standartní pokoj pro jednoho - SUITE s vlastním bazénem 2 lůžkový pokoj Double Room STANDARD - vzdušné, prostorné, komfortní pokoje jsou ideální pro páry nebo rodiny s dětmi po třech. Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén. FAMILY ROOM open plan - prostorné pokoje o velikosti cca 40 m². Tyto pokoje nabízejí veškerý komfort a luxus očekávaný u výběru ubytovaní tohoto druhu. S plně zařízeným balkonem v atmosféře klidu a odpočinku si zde hosté mohou vychutnat pestrý a nádherný výhled do zahrady. Zařízení a vybavení: SAT/TV, trezor (za poplatek),WIFI, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, koupelna (vana nebo sprcha), plně zařízený balkon nebo terasa s výhledem do místní zahrady. FAMILY ROOM (1 ložnice) - rodinný pokoj s moderním interiérem a jedninečnou architekturou s čistými liniemi a minimalistickým designem o velikosti cca 45 m² s oddělenou ložnicí dopřeje hostům dostatek prostoru a pohodlí. Součástí pokoje je balkon nebo terasa, která nabízí jedinečný výhled na hotelový resort, na bazén nebo do zahrady. Zařízení a vybavení: SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, mini chladnička, klimatizace, toaletní potřeby, koupelna (vana nebo sprcha), fén, prádelna (za poplatek), denní úklid, Wi -Fi připojení k internetu (za poplatek). Potřeby na přípravu kávy a čaje na pokoji na vyžádání. Standartní pokoj pro jednoho Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén. SUITE s vlastním bazénem Tato apartmá se skládá z komfortní ložnice a bazénu se slanou vodou o rozloze 20 m2. Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén. Veškeré služby, dostupné na pokojích, které jsou aktuálně hotelem účtovány extra, získáte na místě po příjezdu na recepci. www.stellapalace.gr

Pláž a plážový servis:
Hotel je umístěn přímo u soukromé písečné pláže, kterou od hotelu odděluje pouze místní komunikace. Pláž je hotelová soukromá a proto zde mají hoteloví hosté lehátka a slunečníky zdarma. Vodní sporty jsou za poplatek.

Pro děti:
Když jsou děti šťastné, rodiče jsou dvojnásob! Tato pravda platí ještě víc, pokud jde o dovolenou strávenou v zahraničí. V hotelu Stella Palace se snaží, aby se vaše děti bavily, byly šťastné a veselé, a to pod dohledem zkušených a odpovědných odborníků na animace, díky kterým mají rodiče klid a čas na sebe. Animační personál se znalostí několika jazyků a mini klub, zajistí vše, po čem děti touží. Aktivity, párty a disco večery se konají ve vnitřních a na venkovních hřišťích a bezrizikových místech resortu k tomu určených. Pro děti je zde dětský bazén, mini bazén s lodí - zábava pirátů. Další možnou službou je dětská postýlka na vyžádání a hlídání dětí (za poplatek).

Sport a zábava:
Dva tenisové kurty, stolní tenis, mini fotbalové hřiště, beach volejbal, mini golf, petanque, lukostřelba. Živá hudba, párty, noční disko, taneční show, taneční soutěže, komediální představení, animační programy - vše dle aktuálnínabídky hotelu. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
V ceně pobytu je většina aktivit jakými jsou plážový volejbal, basketbal, mini-fotbal, 2 tenisove kurty, badminton, stolní tenis, aerobic a vodní aerobic. Z kulturních akcí jsou to potom 4-5 týdně živá hudební vystoupení a tématické večery.

Služby za poplatek:
Stella Palace hostí unikátní wellness, které si jistě zaslouží Vaši pozornost. Nabízí okamžiky plné luxusní péče a relaxace. Nabídku a více informaci naleznete na http://www.stellapalace.gr/ a dále pak přímo na místě. Další služby za poplatek: trezor, minibar, praní prádla. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
  • elegantní hotel s rozlehlým bazénem
  • ubytování v řadových bungalovech v typicky řeckém stylu
  • několikrát týdně zábavní večery nebo živá muzika


Elegantní hotel s rozlehlým bazénem. Ubytování v řadových bungalovech v typicky řeckém stylu. Několikrát týdně zábavní večery nebo živá muzika.klidná. Centrum letoviska Analypsis s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 700m. Městečko Chersonissos cca 4 km. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště Heraklion cca 20 km.malá hotelová písečná pláž pouze přes cestu (cca 10 m). Velká veřejná písečná pláž je vzdálena cca 170 m. Lehátka a slunečníky na malé hotelové pláži zdarma, na veřejné pláži za poplatek. Osušky na kauci (cca 5 €/kus).234 pokojů v dvoupatrových řadových bungalovech v klasickém krétském stylu. V hlavní budově přijímací prostor s recepcí a posezením, bar, restauraci, a-la-carte restauraci (za poplatek), společenskou místnost se satelitní TV a minimarket (v sousedním hotelu Stela Village). V zahradě 2 sladkovodní bazény a opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, amfiteátr a kaplička. Osušky na kauci (cca 5 €/kus).Dvoulůžkové pokoje superior (E2A/E3A): cca 32 m2, s klimatizací, telefonem, chladničkou, sat. TV, trezorem k pronajmutí (cca 15 €/týden), pantofli, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje (E2F/E3F/E4F): cca 40 m2, 1 větší místnost s dvoulůžkem a 2 oddělenými lůžky, jinak stejné vybavení jako A2A.all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Denně show cooking a 2x týdně tematické večery. 1x v průběhu pobytu možná večeře v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci). Snacky a zmrzlina (10.00 do 17.00 h.), zákusky a pečivo odpoledne (16.30 do 17.30 h.) a malý půlnoční bufet (22.30 do 00.30 h.) Místní a částečné dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty a uzavřená obuv).zdarma: stolní tenis, 2 tenisové kurty, volejbal, plážový volejbal, fotbal, aqua aerobic. Mezinárodní animační program. Několikrát týdně večer show nebo živá muzika.

Za poplatek
biliár, vybavení pro tenis. Vodní sporty na pláži.internetový koutek za poplatek, WiFi v určitých částech hotelu zdarma.Za poplatek
masáže, sauna, pedikúra, manikúra.vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).klienti hotelu mohou využít dětské bazény hotelu Stela Village se skluzavkami.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.


Poloha

Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, taverny a bary jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu
Centrum města Hersonissos cca 4 km
Autobusová zastávka cca 100 m
Letiště Heraklion cca 17 km

Pláž

Písčitá pláž leží cca 500 m od hotelu
Pozvolný vstup do moře
Je oddělena místní komunikací
Lehátka a slunečníky jsou zdarma
Plážové osušky na vratnou zálohu

Ubytování

Standardní pokoj
Klimatizace (20. 5.–20. 10.)
Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
Telefon, SAT-TV, rádio
Bezpečnostní schránka za poplatek
Minilednička zdarma
Terasa
Dětská postýlka na vyžádání zdarma
Rodinný pokoj cca 40 m²
Je prostornější
Má navíc koutek k posezení
Minibar za poplatek

Popis

Recepce
3 restaurace a 4 bary
Kadeřnictví, obchůdky, minimarket
Wellness, fitness
Internetový koutek
Konferenční místnost
Několik bazénů a dětský bazén se skluzavkami
Vnitřní bazén
Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma

Internet

Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu, včetně některých pokojů, zdarma

Sport a zábava

Zdarma: dětské hřiště, basketbal, plážový volejbal, šipky, fotbal, parní lázeň
Za poplatek: služby wellness centra, masáže, sauna, kulečník, elektronické hry, fitness centrum, minigolf, stolní tenis, tenis bez osvětlení

Stravování

All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack během dne a zmrzlina, odpolední káva a zákusky, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00)

WWW stránky hotelu
www.stellapalace.gr
Poloha:
Hotel se nachází v letovisku Analipsis, cca 700 m od jeho centra. mezinárodní letiště Heraklion je od hotelu vzdálené cca 20 km.

Vybavení hotelu:
Mezi vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, kadeřnictví, minimarket, internetový koutek, konferenční místnost, několik bazénů, WiFi připojení k internetu, dětské hřiště, hřiště na basketbal, volejbal a fotbal, šipky, wellness centrum, videohry, fitness centrum, minigolf, stolní tenis, tenisové hřiště.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelnou, WC, klimatizací, TV, bezpečnostní schránkou, balkonem nebo terasou. V případě zájmu je možná rezervace pokojů vyšší kategorie (za příplatek).

Pláž:
Převážně oblázková pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Využití lehátek, slunečníků a vodních sportů na pláži je za poplatek.
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, tři bary, dva bazény, dětský bazén se skluzavkami, dětské hřiště, miniklub, minimarket a animační programy.
Zdarma: Wi-Fi a internet (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénů, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis.
Za poplatek: SPA centrum (vířivka, masáže, sauna), tenisové kurty, biliár.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek pokoje s privátním bazénem a rodinné pokoje.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), občerstvení během dne, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Menší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, pláž je oddělená pouze pobřežní komunikací. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Větší písčitá pláž je vzdálená cca 200 m od hotelu (slunečníky a lehátka na pláži za poplatek).
Popis:
Luxusní hotelový komplex s kvalitními službami se skládá z hlavní budovy a dvoupodlažních budov, které navazují na sesterský hotel Stella Village. Centrum vesničky Analipsis se nachází 700 m od hotelu. Klienti mohou využívat menší hotelovou pláž v uměle vytvořené zátoce, která je oddělena od hotelu místní komunikací nebo větší veřejné pláže, které se rozprostírají cca 200 m od hotelu.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)SAT/TV, telefon, lednice, klimatizacetrezor (za poplatek cca 15 €/týden)balkon nebo terasadvoulůžkové pokoje s privátním bazénem za příplatek na vyžádání v CK: rodinné pokoje až pro 4 osoby 

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, TV místnost, výtah v hlavní budově, Wi-Firestaurace, A’la carte restaurace, bar, bar u bazénu2 bazény, dětský bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénů i na hotelové pláži zdarma; plážové osušky na kauci)dětské hřiště, miniklub, animační programy2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, fitness, stolní tenisza poplatek: billiard, masáže, sauna, jacuzzi, minimarket

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě
Stručné Informace
Hotel má 24 hodin fungující recepci, hlavní restauraci, 2 a´la carte restaurace (řecká, asijská), bar, venkovní bazény, dětský bazén, spa centrum, masáže, sauna, parní lázně, jacuzzi, salón krásy, fitness centrum, aerobic, aqua aerobik, tenis, stolní tenis, fotbal, mini fotbal, lukostřelba, mini golf, jízda na koni, šipky, biliard, vodní sporty, plážový volejbal a fotbal, animační programy, živá hudba, obchody, prádelna, služby lékaře, internetový koutek, amfiteátr, půjčovna motorových vozidel, svoz do centra, parkoviště, konferenční místnost, wifi internetové připojení

Popis
Vzdálenost od letiště: 17 km  Nejbližší město: Hersonisos (4 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 200 m

Poloha
17 km od mezinárodního letiště v Heraklionu, 4 km od města Hersonissos

Pláž
Písčitá pláž je 200 m od hotelu, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma

Ubytování
klimatizace, TV/SAT, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, souprava na přípravu kávy a čaje, mini lednička, trezor za poplatek

Sport A Zábava
spa centrum, masáže, sauna, parní lázně, jacuzzi, salón krásy, fitness centrum, aerobic, aqua aerobic, tenis, stolní tenis, fotbal, mini fotbal, lukostřelba, mini golf, jízda na koni, šipky, biliard, vodní sporty, plážový volejbal a fotbal, animační programy, živá hudba, obchody

Služby Za Poplatek
spa centrum, masáže, sauna, parní lázně, jacuzzi, jízda na koni, biliard, vodní sporty, služby lékaře, prádelna, obchody, internetový koutek, amfiteátr, svoz do centra, půjčovna motorových vozidel, hlídání dětí

Pro Děti
dětský bazén, hřiště, mini klub (4-12), dětské židličky, dětská postýlka, animace, mini disko, hlídaní dětí za poplatek

Url
Pro více informací: www.stellapalace.gr

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Základní informace: Řecko / Kréta / Analipsis. Hotelový komplex vystavěný v typickém řeckém stylu, se skládá z hlavní hotelové budovy a menších dvoupatrových bungalovů. Centrum Analipsis, kde se nachází řada obchůdků, taveren, barů a restaurací, je vzdáleno cca 700 metrů. Zastávka místní autobusové dopravy se nachází přímo před hotelem, odkud se pohodlně dostanete do centra živého letoviska Hersonissos. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří touží po strávení příjemné odpočinkové dovolené v hotelu s kvalitními službami, a především rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace s obsluhou, bar, několik barů u bazénu, TV místnost, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), 2 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), 2 dětské bazény se skluzavkami, dětské hřiště, miniklub (pro děti ve věku 4–12 let),

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, lednička, Wi-Fi (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatekSuite, Junior Suite s privátním bazénem – stejné vybavení jako standardní pokoj,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 20 km, centra: Analipsis cca 700 m / Hersonissos cca 4 km , nákupních možností: 700 m,

Pláž: malá písčitá hotelová pláž, lehátka a slunečníky zdarma, cca 200 m od hotelu se nachází větší veřejná písčitá pláž, zde lehátka a slunečníky za poplatek ,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 19.00–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Lobby bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Bary u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, 10.00–18.00 lehké občerstvení, Restaurace s obsluhou: mezinárodní a asijská, 19.00–21.30 večeře (servírovaná, výběr z menu), 1× za pobyt po předchozí rezervaci, U večeře je vyžadováno formální oblečení., Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: animační programy, tenis, stolní tenis, volejbal,

Poloha objektu:
Hotel na klidném místě na okraji vesnice Analipsis. Rušné centrum letoviska Chersonissos cca 4 km.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace `a la carte, bar, obchod se suvenýry. V zahradě bazén, dětský bazén se skluzavkami, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, klimatizace (15. 6. – 15. 9.), TV/sat., trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRPP: viz DR, privátní bazén. FR: viz DR, prostornější.

Zábava:
Animační program pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Malá hotelová písečná pláž, lehátka a slunečníky zdarma. Větší, veřejná pláž cca 150 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, šipky. Za poplatek: kulečník, masáže, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma, dětský bazén se skluzavkami, miniklub, dětské hřiště.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) Občerstvení během dne, zmrzlina Odpolední káva a čaj 1× za pobyt možnost večeře v restauraci `a la carte (nutná rezervace)

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Hotel Stella Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, D&D Resort, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Kasapakis Apartments, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Village.