Studio / Apartmán Kasapakis Apartments, Analipsi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Analipsi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Analipsi

Poloha:
Menší aparthotel Kasapakis se nachází v tradiční vesničce Analipsi, pouhých 5 km od Hersonissosu. Apartmány jsou jednoduše, ale vkusně a dobře vybavené. Pobyt je bez stravy, ale přímo v apt. je restaurace, kde můžete ochutnat místní řeckou i mezinárodní kuchyni. V letovisku najdete několik barů, restaurací a taveren. Aparthotel Kasapakis leží na klidném místě v udržované zahradě a je velmi vhodný k relaxaci.

Vybavení:
Recepce, restaurace, kavárna, snack bar, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, parkoviště. Klimatizace je za poplatek 7,- EUR/den, trezor 14,- Eur/týden).

Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži.

Ubytování:
Studio pro 2 osoby bez možnosti přistýlky. V apartmánu Superior možnost až 2 přistýlek s oddělenou ložnicí. Vybavení studií a apartmánů stejné - koupelna se sprchou a WC, minibar, TV, kuchyňský kout, klimatizace, terasa nebo balkon.

Stravování:
Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze.

Pláž:
Malá písečná pláž cca 50m, velká veřejná cca 1,5 km. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 6,-EUR za set/ za den.

Tipy pro správnou volbu:
- možnost vaření nebo ochutnávání místních specialit - klidné ubytování
Pláž
Menší písčitá pláž cca 50m od hotelu, větší veřejná cca 1,5 km. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 6,-EUR za set/ za den.

Poloha
Menší aparthotel Kasapakis se nachází v tradiční řecké vesničce Analipsi, jen cca 5 km od letoviska Hersonissos. V letovisku se nachází několik barů, restaurací a taveren. Aparthotel Kasapakis leží na klidném místě v udržované zahradě a je vhodný k relaxaci. Od letiště je hotel vzdálen cca 20 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní prostor s recepcí, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, snack bar, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, parkoviště.

Ubytování
Pokoje jsou jednoduše vybavené a disponují vlastním sociálním zařízením s WC, mini lednicí, kuchyňským koutem, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, trezor.

Stravování
Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře

Další ubytovací kapacity v letovisku Analipsi

Studio / Apartmán Kasapakis Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Analipsi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Analipsi: Anthoula Village, Elysium Boutique, Europa Beach, Insula Alba Resort & Spa, Stella Island Luxury Resort & Spa, Stella Palace, Stella Village.