Hotel Annabella Village Resort & Spa, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 23.843 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ubytování v typických řeckých bungalovech. Široká nabídka vodních sportů na pláži. 2 samostatné dětské bazény.

klidná, v letovisku Anissaras. Restaurace a bary pouze 200 m. C entrum letoviska Chersonissos cca 2 km. Zastávka autobusu v blízkosti hotelu. Letiště cca 22 km. Transfer z letiště cca 45 min.

resort se nachází přímo na dlouhé, oblázkovo-písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

celkem 265 pokojů, které jsou rozdělené do hlavní budovy a několika bungalovů. Přijímací hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), koutek se satelitní TV, hlavní restaurace s terasou, a-la-carte taverna (středomořská, za poplatek), lobby bar, zlatnictví, minimarket a obchod. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

bungalovy (2A/3A): chladnička, klimatizace, trezor, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén, balkon nebo terasa na stranu do zahrady. Jednolůžkové pokoje (1A): se stejným vybavením jako 2A/3A. Joker pokoje (2S): v bungalovech, bez určení umístění, stejné vybavení jako 2A/3A.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 3x týdně tematické večery. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení.

plážový volejbal, fitness, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis.

Za poplatek
biliár. Vodní sporty na pláži.

krytý bazén.

Za poplatek
masáže a sauna.

mezinárodní denní a večerní animační program, 2x týdně živá muzika, 1x týdně folklor. Diskotéka.

miniklub, dětské menu (pouze v hlavní sezoně), 2 samostatné dětské bazény, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

L.

Visa, MasterCard, America Express, Diners.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 01:00 h. Teplé a studené snacky od 11:00 do 17:00 h. Káva, čaj, zákusky a zmrzlina od 16:00 do 17:00 h. Možnost večeře v a- -la-carte taverně (po předchozí rezervaci, 1. 6.–30. 9. ).

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Annabella Village Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Galini, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Villa Marina, Zorbas Village.