Hotel Cretan Garden, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 11.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Na vyvýšenině cca 2 km od letoviska Chersonissos s mnoha obchody, restauracemi a bary a cca 350 m od vesničky Anissaras.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov v zahradě. Malé lobby s recepcí, minimarket, restaurace. Venku zahrada, bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DRSV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, klimatizace za poplatek, TV, lednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa, výhled na moře. FRSV: viz DRSV, oddělená ložnice.

Zábava:
Možnosti zábavy v centru letoviska.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s oblázky cca 350 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Pro vstup do moře doporučujeme obuv.

Pro děti:
Za poplatek: tenisový kurt, fotbalové a basketbalové hřiště, biliár, minigolf, golfové hřiště Creta Golf Club cca 8 km od hotelu.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka zdarma, dětské hřiště.
Základní informace: Řecko / Kréta / Hersonissos – Anissaras.Hotel, postavený v tradičním řeckém stylu, se nachází v mírném svahu, s panoramatickým výhledem na moře. Skládá se z několika menších budov v pěkné udržované zahradě. Hostům je k dispozici bazén, se sluneční terasou, s lehátky a slunečníky zdarma a bar u bazénu. Písčito-oblázková pláž je vzdálena necelých 350 m. Do živého centra sousedního letoviska Hersonissos jsou to 3 km.ceník v PDF formátu

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, Wi-Fi v lobby (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma),

Vybavení pokojů: klimatizace (za poplatek), TV se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na recepci (za poplatek), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: 350 m, letiště: 25 km, centra: 350 m, nákupní možnosti: 350 m,

Pláž: písčito-oblázková,

Informace ke stravování: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu,

Poloha:
Cretan Garden je postavený v tradičním řeckém stylu a nachází se v mírném svahu s panoramatickým výhledem na moře. Skládá se z několika menších budov v pěkné udržované zahradě. Do živého centra sousedního letoviska Hersonissos je to cca 3,5 km. Zájezdy operované s odlety z Brna / popř. Ostravy jsou zajišťovány jako zájezdy na míru, mimo garanční kapacity na poptání

Vybavení hotelu:
vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení pokoje:
balkon nebo terasa, klimatizace (za poplatek), TV se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor na recepci (za poplatek)

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Cretan Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Galini, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Villa Marina, Zorbas Village.