Hotel Galini, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 10.880 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 31%

Vybavení

Hotel Galini - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha a popis:
Galini Hotel se nachází v klidném letovisku Anissaras, cca 450 m od krásné pláže. Hotel se skládá z hlavní budovy a několika menších vedlejších bungalovů. V blízkosti je široký výběr barů, taveren, restaurací a místních obchodů (cca 300 m). Letovisko Hersonissos s čilým nočním životem je vzdáleno 3 km, místní autobusová zastávka se nachází blízko u hotelu. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 20 km od hotelu.

Vybavení hotelu:
Mezi vybavení hotelu patří recepce 24H, sejf (za poplatek), TV / video místnost, internetový koutek (za poplatek), bufetová stylová restaurace, bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Dále nabízí stolní tenis, šipky, hernu a dětské hřiště.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů: Dvoulůžkový pokoj PROMO s možností přistýlky - jednoduchý pokoj se základním vybavením Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky Family Room - prostorný pokoj pro 2 - 4 osoby Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě na vyžádání Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), TV, chladničku na vyžádání (za poplatek), telefon, balkon nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 450 m od hotelu, slunečníky a lehátka jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty.

Pro děti:
Dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava:
Stolní tenis, šipky, herna. Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich případné poplatky obdržíte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou zdarma, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, chladnička. internet, herna. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
cca 550 m od pláže

Poloha
jednoduchý hotel spíše pro nenáročné klienty skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů se nachází v letovisku Anissaras, cca 200 m od jeho centra s obchody a restauracemi, cca 2 km od turisticky oblíbeného letoviska Hersonissos a 22 km od letiště v Heraklionu. Pláž je písčito-oblázková, doporučujeme boty do vody. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, venkovní bazén, hřiště, restaurace, lobby, TV místnost, terasa u bazénu, herna, mini market, parkoviště, trezory, zahrada.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, pokoje s oddělenými lůžky s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje a rodinné nadstandardní pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, TV, rádiem, telefonem a balkónem nebo terasou. V případě obsazenosti všech lůžek nelze ubytovat navíc ještě infanta. V promo pokojích není trezor a TV.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, herna.

Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.

Strava
Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Galini není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Villa Marina, Zorbas Village.