Hotel Mitsis Laguna Resort & Spa, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 33%

Vybavení

Hotel Mitsis Laguna Resort & Spa - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotelový komplex v klidné oblasti cca 3 km od centra Chersonissos a cca 25 km od hlavního města Heraklion.

Vybavení hotelu:
342 pokojů a bungalovů rozdělených mezi hlavní a několik vedlejších budov. Vstupní hala s recepcí, výtah v hlavní budově, hlavní  restaurace, několik dalších restaurací `a la carte (sushi, italská, tradiční řecká, mexická, asijská), několik barů, TV místnost, moderně vybavená konferenční místnost. Venku 2 bazény s mořskou vodou (z toho 1 bazén se skluzavkou), dětský bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., hudební kanál, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.DRSV: viz DR, výhled na moře. BG: viz DR, patrové budovy v zahradě. BGSV: viz BG, výhled na moře. BGF: viz BG, ložnice oddělená posuvnými dveřmi. BGFSP: viz BGF, sdílený bazén.

Zábava:
Animační programy pro děti i dospělé, večerní show.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel přímo u písečné pláže s oblázky (oddělen příjezdovou komunikací), lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Do vody doporučujeme obuv.

Pro děti:
Zdarma: tenisový kurt, plážový volejbal, fitness, stolní tenis, šipky, biliár, stolní fotbal, aerobik, nemotorizované vodní sporty na pláži.Za poplatek: vodní sporty na pláži, videohry.

Program All Inclusive:
Dětský bazén se skluzavkou, hřiště, miniklub, dětské disko, dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětské menu v restauraci.

Přístup na Internet:
Za poplatek: thalassoterapie, vnitřní bazén s mořskou vodou, různé druhy masáží, zábalů, péče o tělo a obličej, manikúra, kosmetický salon, kadeřnictví, hammam, shiatsu.

Další informace:
Brzká a pozdní kontinentální snídaně (06.00–07.15 a 10.00–10.30 hod.) Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehké občerstvení (10.00–23.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–01.00 hod.) Možnost oběda nebo večeře v některé z restaurací `a la carte (nutná rezervace)
Poloha:
Nový hotel ze sítě hotelů Mitsis je situován na severu ostrova, nedaleko města Hersonissos. Skládá se z několika budov a bungalovů v zahradě. Má několik barů, restaurací a barů. Svými nadstandardními službami uspokojí i náročnější klientelu a rodiny s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska cca 3 km, letiště cca 25 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, možnost Wi-fi připojení, internetový koutek (za poplatek), restaurace, několik a´la carte restaurací, několik barů, 3 venkovní bazény, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, individuální klimatizace, minibar, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkon nebo terasa
Luxusní hotel s 5 tematickými restauracemi. Mitsis země zázraků - zábava pro děti. Bazénový komplex s mořskou vodou.

klidná. Restaurace, bary a obchody jsou vzdáleny cca 2 km. Do centra městečka Chersonissos cca 3 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Transfer z letiště cca 50 min.

přímo u dlouhé oblázkovo – písečné pláže (jen přes malou pobřežní ulici). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci. Vhodné boty do vody.

exkluzivní hotel disponuje 349 pokoji, jež jsou rozděleny do třípodlažní hlavní budovy a několika vedlejších budov či bungalovů. Dále je vám k dispozici přijímací hala s recepcí, výtahy, WiFi v lobby (za poplatek) a internetový koutek (za poplatek), koutek se satelitní TV, hlavní restaurace, 5 tematických restaurací (italská, asijská, řecká taverna, mexická, sushi), creperie, několik barů, minimarket, zlatnictví. Ve venkovním areálu naleznete rozlehlý bazénový komplex s mořskou vodou a lagunou pro čluny, 2 bary u bazénu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): nacházejí se v hlavní budově a jsou vybaveny minibarem, klimatizací, trezorem, LCD satelitní TV, přístupem na internet (za poplatek), telefonem, župany, vanou, sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Na straně k horám. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S/3S), jež disponují stejným vybavením jako 1A/2A /3A, jsou ovšem s balkonem, bez určení polohy. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): rovněž stejné vybavení jako 1A/2A/3A, ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře. Bungalovy (2C/3C): ve vedlejší budově nebo v bungalovech, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Bungalovy (2D/3D): stejné jako pokoje (2C/3C), ovšem balkon či terasa s výhledem na moře. Rodinné bungalovy (2F/3F/4F): obytná ložnice a opticky oddělená ložnice, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Suite (2E): v hlavní budově, s vlastním bazénem, jinak jako 2B/3B.

all inclusive.

plážový volejbal, biliár, kanoe, tenis, stolní tenis.

Za poplatek
fitness, půjčovna kol a motocyklů, různé vodní sporty na pláži a také potápění.

spa centrum. Krytý bazén.

Za poplatek
kadeřnictví, kosmetika, hammam, masáže a Thalasso terapie.

mezinárodní denní a večerní animační program. Večerní show, karaoke nebo živá hudba.

„Mitsis země zázraků“: dětská diskotéka, vestavěný dětský bazén s vodními skluzavkami, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a herna.

5.

neuvedeno.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Mezinárodní a místní alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly od 10:00 do 01:00 h. Kontinentální pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h. Všechny tematické restaurace dostupné pouze po předchozí rezervaci. Večer je požadováno vhodné oblečení (dlouhé kalhoty pro pány).
Pláž
prímo u píscito-oblázkové pláže

Poloha
zbrusu nový luxusní hotel v zahradách skládající se z hlavní trípatrové budovy a prilehlých jedno a dvoupatrových budov s bungalovy se nachází prímo u pláže v letovisku Anissaras, 22 km od letište v Heraklionu a 3 km od mesta Hersonissos.

Vybavení
recepce, smenárna, 3 výtahy, kostel, konferencní místnosti, TV kout, internet, klubová vozítka pro transfer po areálu, hlavní restaurace, italská restaurace, asijská restaurace, krétská taverna, mexická restaurace, sushi restaurace, pita koutek (tradicní recké Souvlaki), restaurace s palacinkami a zmrzlinou, hlavní bar, plážový bar, 2 bary u bazénu, nocní bar, divadelní bar, 4 bazény, tenis, multiúcelové hrište, mini fotbal, plážový volejbal, plážový fotbal, vodní pólo, stolní tenis, stolní fotbal, kulecník, šipky, aerobik, herna, vodní sporty na pláži, skluzavky, lagunový bazén s 3 lodemi a ostrovem uprostred, wellness spa s krytým vyhrívaným bazénem, animace, obchod se suvenýry, klenotnictví, butik s kuží a kožešinami, mini market.

Ubytování
hotel nabízí dvoulužkové pokoje s možností 2 pristýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušecem vlasu, plážovými/bazénovými osuškami, klimatizací, telefonem, mini barem, LCD SAT TV, hudebním programem, trezorem, internetem a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek
trezor, internet, kulečník, vodní sporty, plážové osušky za zálohu, wellness spa.

Pro děti
Mitsis Wonderland – integrovaný dětský bazén s mořskou vodou, skluzavky, dětské hřiště, dětská herna, kolotoč, mini zoo s malými zvířaty, jízda na ponících, animace, mini club, junior club, herna pro teenagery, internet, vysoké židle.

Strava
all inclusive Snídane: bufetové Obedy: bufetové Vecere: bufetové All inclusive: snídane, obedy, vecere, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, obcerstvení.

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Mitsis Laguna Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Galini, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Villa Marina, Zorbas Village.