Hotel Villa Marina, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 6.600 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 42%

Vybavení

Hotel Villa Marina - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Pláž
cca 10 minut pěší chůze

Poloha
jednoduchý, velice příjemný komplex apartmánů a studií Villa Marina se rozkládá v udržované zahradě, jen cca 10 minut pěší chůze od písčité pláže a necelé 3 km od střediska Hersonissos. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty. Od letiště je hotel vzdálen cca 23 km. Oficiální kategorie 2*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří recepce, 2 venkovní bazény, jeden z nich s oddělenou částí pro děti, terasa s barem, zahrada, tématické večery v období červenec-srpen.

Ubytování
všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchou, kuchyňský kout, lednici a klimatizaci.

Pro děti
bazén s oddělenou částí pro děti

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace.

Stravování
vlastní stravování

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Villa Marina není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Galini, Kosta Mare Palace Resort & Spa, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Zorbas Village.