-

Dovolená Atsipopoulo - hotely

Pantheon

Náhled objektu Pantheon, Atsipopoulo, ostrov Kréta, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Atsipopoulo a na ubytování v hotelu Pantheon budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Krétě, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Atsipopoulo - informace

Atsipopoulo je malá, a dalo by se říci i vnitrozemská, vesnička, jež se nachází necelých 5 kilometrů západně od Rethymna. O vnitrozemské se dá hovořit proto, že to je odtud k moři asi jeden a půl kilometru.

Protože je to z vesničky Atsipopoulo k nejbližší pláží severního pobřeží Kréty dále, než bývá u letovisek na největším řeckém ostrově obvyklé, dovolená tady bude vhodná pro ty z turistů, kteří plánují strávit svůj čas na Krétě buď u hotelového bazénu, nebo jim nevadí cestovat za koupáním o něco delší vzdálenosti.

Dovolená Atsipopoulo - fotografie

Protože Atsipopoulo rozhodně nepatří mezi rušná letoviska, dovolená tady bude vyhovovat také těm z turistů, kteří si chtějí během svých dnů volna užít především klidu a odpočinku.

V obci Atsipopoulo nechybí možnost zajít na posezení do některé z taveren či restaurací. Komu by tady chybělo cokoliv z obvyklé turistické vybavenosti, do nedalekého Rethymna je odsud dobré spojení veřejnou dopravou.

Kam jinam na Krétě na dovolenou?

Další sekce katalogu Atsipopoulo, ostrov Kréta

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Atsipopoulo jsou prezentovány v sekci Atsipopoulo first minute.