-

Dovolená Atsipopoulo - hotely

Pantheon

Náhled objektu Pantheon, Atsipopoulo, ostrov Kréta, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Atsipopoulo a na ubytování v hotelu Pantheon budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Krétě, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Atsipopoulo - informace

Atsipopoulo je malá, a dalo by se říci i vnitrozemská, vesnička, jež se nachází necelých 5 kilometrů západně od Rethymna. O vnitrozemské se dá hovořit proto, že to je odtud k moři asi jeden a půl kilometru.

Protože je to z vesničky Atsipopoulo k nejbližší pláží severního pobřeží Kréty dále, než bývá u letovisek na největším řeckém ostrově obvyklé, dovolená tady bude vhodná pro ty z turistů, kteří plánují strávit svůj čas na Krétě buď u hotelového bazénu, nebo jim nevadí cestovat za koupáním o něco delší vzdálenosti.

Dovolená Atsipopoulo - fotografie

Protože Atsipopoulo rozhodně nepatří mezi rušná letoviska, dovolená tady bude vyhovovat také těm z turistů, kteří si chtějí během svých dnů volna užít především klidu a odpočinku.

V obci Atsipopoulo nechybí možnost zajít na posezení do některé z taveren či restaurací. Komu by tady chybělo cokoliv z obvyklé turistické vybavenosti, do nedalekého Rethymna je odsud dobré spojení veřejnou dopravou.

Kam jinam na Krétě na dovolenou?

Další sekce katalogu Atsipopoulo, ostrov Kréta

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Atsipopoulo, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Atsipopoulo. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Atsipopoulo jsou prezentovány v sekci Atsipopoulo first minute.