Aparthotel Troulis, Bali (Kréta)

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Bali

Poloha:
Troulis Apart-Hotel leží jen 60 metrů od pláže Varkotopos v krásné zátoce tradiční rybářské vesnice Bali. Ubytování se nachází 27 km od města Rethymno a 40 km od Heraklionu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí aparthotelu naleznete různé restaurace, bary a obchody, do centra letoviska Bali je to cca 200 m.

Vybavení:
Hotelový apartmánový komplex se skládá z několika budov: vstupní hala s recepcí, několika přilehlých budov s apartmány a studii. Součástí hotelu je restaurace s výhledem na moře a střešní snack bar. Hlavní restaurace nabízí tradiční řeckou kuchyni a osvěžující nápoje. Areál nabídne dva bazény - slunečníky a lehátka zdarma; dětské hřiště; snack bar, gril; zahradní restauraci s koktail barem - otevřeno v hlavní sezoně (červenec, srpen). Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve veřejných prostorách hotelu.

Sport a zábava:
Na pláži možnost vodních sportů, půjčovna kol.

Ubytování:
Studia pro 3 osoby nabízí prostor 32-35m2, jednu ložnici s kuchyňským koutem (částečně oddělené zdí, jedna místnost), možnost přípravy lehkých jídel(varná konvice, vařič, lednička); TV SAT, klimatizaci, balkon s výhledem na moře nebo na hory. Apartmány až pro 4 osoby nabízí prostor 40 - 45m2, ložnici a oddělený kuchyňský kout posuvnými dveřmi, jedno samostatné lůžko v kuchyni (druhé lůžko dle prostoru přiděleno do ložnice nebo kuchyně);možnost přípravy lehkých jídel(varná konvice, vařič, lednička); TV SAT, klimatizaci, balkon s výhledem na moře nebo na hory. Oba typy pokojů mají vlastní koupelnu (sprchový kout,wc). Postýlka pro infanta je zdarma, stačí nahlásit při rezervaci.

Stravování:
Snídaně podávaná bufetovým stylem.

Pláž:
Pláž s pozvolným vstupem do moře a tmavým pískem se nachází 60m od areálu hotelu, přes místní komunikaci, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 6EUR/den). Pláž byla oceněna modrou vlajkou.

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Aparthotel Troulis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Star, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Xidas Garden, Zoe.