Hotel Atali Village, Bali (Kréta)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 40%

Vybavení
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, dva bazény s oddělenou částí pro děti, TV koutek, terasa s panoramatickým výhledem, dětský klub, bohatý animační programy pro děti a dospělé v češtině.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, tenisový kurt bez osvětlení, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: masáže, biliár, stolní fotbal.

Ubytování:
Nově zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Fén na vyžádání v recepci (zdarma). Možnost dvou přistýlek. Prostornější pokoje Superior v nově postavené části hotelu za příplatek. Maximální obsazenost u standardních pokojů tři dospělí a jedno dítě, u pokojů Superior až čtyři dospělí nebo dva dospělí a tři děti.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační. Pro hotelové hosty se každý den peče čerstvý domácí chléb, který je podáván v restauraci.

Pláž:
Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.
Popis
Hotel má vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, restauraci, bary, dále k dispozici venkovní bazén, dětská sekce v bazénu, stolní tenis, kulečník, volejbal, tenisový kurt, vodní sporty, služby lékaře, půjčovna motorových vozidel, wifi internetové připojení

Poloha
Vzdálenost od letiště: 50 km  Nejbližší město: Bali (1,5 m) Typ pláže: Písčitá Vzdálenost od pláže: 150 m

Pláž
50 km od mezinárodního letiště Heraklion, 1,5 km od centra vesnice Bali

Ubytování
Balkon/terasa, klimatizace, lednice, telefon, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Sport A Zábava
All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma

Služby Za Poplatek
Dětské postýlky, dětské židličky v restauraci

Pro Děti
stolní tenis, kulečník, volejbal, tenisový kurt, vodní sporty

Url
Kulečník, vodní sporty, trezor, služby lékaře, půjčovna motorových vozidel, telefon, fax
Poloha objektu:
Hotelový komplex v klidné poloze, na vyvýšenině cca 2 km od centra s malým přístavem. Kavárny, taverny a bary cca 600 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a společenská místnost s televizí, bazén s dětským brouzdalištěm, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna se sprchou/WC, (vysoušeč vlasů k zapůjčení na recepci), trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), telefon a balkon nebo terasu.

Zábava:
Hotel pořádá animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Cca 200 metrů od písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma stolní tenis a šipky, tenis, mini golf. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště.

Další informace:
snídaně, lehčí oběd a večeře formou bufetu neomezená konzumace alkoholických nápojů místní výroby (10.30–23.00 hod.) neomezená konzumace nealkoholických nápojů (v baru u bazénu nebo v lobby baru) zmrzlina (11.00–17.00 hod.) káva, čaj, sušenky (16.00–17.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Hotel Atali Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Bali Village, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Lisa Mari, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.