Hotel Lisa Mari, Bali (Kréta)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.680 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení

Hotel Lisa Mari - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Základní informace: Řecko / Kréta / Bali. Hotelový komplex skládající se z několika menších budov, se nachází v blízkosti letoviska Bali, necelých 55 kilometrů od letiště. Restaurace, taverny, bary a obchody naleznete 200 metrů od hotelu, nedaleko od hotelu se nachází autobusová zastávka. Doporučujeme méně náročným klientům všech věkových kategorií, kteří si chtějí vychutnat příjemnou řeckou atmosféru.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV, lednička, trezor na recepci (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: 100 m, letiště: 55 km, centra: 800 m, nákupních možností: cca 200 m ,

Pláž: písčito-oblázková, lehátka a slunečníky za poplatek,

Informace ke stravování: All Inclusive: 10.30-22.30, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, zmrzlinu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.,

Poloha objektu:
Několik menších budov uprostřed zahrad nedaleko letoviska Bali. Vzdálenost od letiště v Heraklionu 50 km, do historického města Rethymno 25 km.

Vybavení hotelu:
75 dvoulůžkových pokojů v 5 ti budovách, vstupní hala s recepcí, restaurace, snach bar, bazén, bar u bazénu, TV místnost, výtah, trezor (za poplatek),  terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRSV: sprcha/WC, trezor (15euro / týden), lednice, klimatizace (6euro / den), balkon nebo terasa s výhledem na moře

Zábava:
V centru letoviska obchody, bary, taverny.

Stravování:
Polopenze. snídaně a večeře formou bufetu. Možno dokoupit All inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečno-oblázková pláž s průzračným mořem cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětský bazén.

Další informace:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední čaj/káva. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.
Pláž
cca 200 m od pláže

Poloha
jednoduchý hotel skládající se z několika budov uprostřed zahrad se nachází nedaleko pláže v letovisku Bali, kde je spousta obchodů, restaurací, taveren, barů a možnost večerního vyžití. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 50 km a vzdálenost od města Rethymno cca 25 km. Oficiální kategorie: C.

Vybavení
recepce, trezory, místnost se SAT TV, restaurace (50 m přes cestu od hotelu), bar, snack bar, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na pláži (500 m).

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), trezor (2 EUR/den), klimatizace (6 EUR/den), vodní sporty.

Pro děti
dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava
Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové večeře (19:30 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové obědy (13:00 – 14:00), bufetové večeře (19:30 – 21:30), odpolední čaj/káva (17:30 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Hotel Lisa Mari není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Bali Village, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.