Hotel Niriides Beach, Bali (Kréta)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Tento 4* hotel Niriides Beach se nachází v malebném přímořském letovisku Bali. Je postaven hned vedle písečné pláže a díky této poloze nabízí ideální dovolenou pro všechny věkové kategorie. Hotel se nachází přímo v centru letoviska Bali, cca 60 km od letiště a 56 km od hlavního města Heraklion. V blízkosti hotelu jsou tradiční taverny, kavárny, supermarkety, a další obchůdky se suvenýry.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je bezdrátové připojení k internetu, recepce, parkování ( zdarma ) venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, posezení na soukromé terase, bar u bazénu s posezením , místní restaurací s posezením a výhledem na pláž a moře, posezení na slunné zahradě, lázeňské procedury, úschovna zavazadel,knihovna.

Vybavení pokoje:
Double Room Side Sea View - 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky, strana moře. Family Room Side Sea view - pokoj pro 2 - 4 osoby strana moře. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, hydromasáž, klimatizaci (za poplatek), plazmovou SAT/TV, sejf (za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu, balkon nebo terasu na mořskou a s venkovním posezením, mini bar.

Pláž a plážový servis:
Hotel je přímo u pláže, která je písčitá s kamínky. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek).

Pro děti:
Dětské hřiště.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, minibar.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Hotel Niriides Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Bali Village, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Lisa Mari, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.