Studio / Apartmán Blue Horizon, Bali (Kréta)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.602 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Hotel nabízí několik apartmánů, které jsou umístěny v zahradě, disponuje barem, sluneční terasa, venkovní bazén, obchod, prádelna, parkoviště, wifi internetové připojení.

Stručné Informace
Vzdálenost od letiště: 45 km  Nejbližší město: Bali (1 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 100 m

Poloha
1 km od centra města Bali, 45 km od letiště v Heraklionu

Pláž
Veřejná písčitá pláž je vzdálená 100 m od apartmánů

Ubytování
balkon/terasa, TV/SAT, mini lednice, klimatizace, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Sport A Zábava
Bazén, vodní sporty na pláži

Služby Za Poplatek
vodní sporty na pláži, prádelna, trezor, telefon

Pro Děti
dětské hřiště, postýlky, židličky v restauraci

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Popis:
Apartmánový dům Blue Horizon se nachází v mírném kopci cca 100 m od písečné pláže v letovisku Bali, do centra se dostanete příjemnou procházkou během 10 minut (1 km). Nejbližší restaurace a obchůdky jsou vzdáleny 50 m. Doporučujeme milovníkům přírody a klidnějšího prostředí, kteří rádi využijí ke stravování tradiční řecké taverny.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností přistýlkyapartmány až pro 5 osob (2 místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)trezor (za poplatek cca 10 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
recepce, TV místnostWi-Fi ve společných prostorách zdarmabar, bar u bazénubazén, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)dětské hřiště

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Studio / Apartmán Blue Horizon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Bali Village, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Lisa Mari, Lisa Mary, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.