Studio / Apartmán Kronos, Bali (Kréta)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Bali (Kréta)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Nově zrekonstruovaný jednopatrový studiový dům ve svahu s překrásným panoramatickým výhledem na moře se nachází 50 m od písečné pláže v klidném prostředí letoviska Bali. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, taveren a barů je vzdáleno cca 400 m. Doporučujeme klientům, kteří ocení studia s krásnými výhledy nedaleko centra tradičního řeckého letoviska.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 14 letsociální zařízení (WC, sprcha)kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)SAT/TV, klimatizacetrezor (za poplatek cca 2 €/den)balkon nebo terasavšechna studia s výhledem na moře

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcíbazén s výhledem na moře (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu
Popis
Dvoupatrový dům, který prošel v loňském roce rekonstrukcí, se nachází v romantickém prostředí nedaleko malebného přístavu. Necelých 80 m a několik schodů odděluje ubytování od písečně -oblázkové pláže. Kromě této pláže se v letovisku nachází také několik menších pláží mezi skalami, které jsou vhodné i pro potápění. Centrum letoviska Bali (Řecko, Kréta) se nachází přibližně 500 m od ubytování. Hostům je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Po celodenním koupání nebo objevování dalších krás ostrova je čas na dobrou večeři, vybrat si můžete z mnoha typických taveren, které vaří tradiční jídla. Unikátní přírodní krásu v kombinaci s překrásným mořským pobřežím a původní řeckou atmosférou ocení především klienti toužící po dovolené v romantickém prostředí.

Ubytování
Nově zrenovovaná dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky pro dítě do 14 let, klimatizace, lednice, TV, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje
• letištní taxy a palivový příplatek
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• leteckou přepravu tam i zpět
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Bali (Kréta)

Studio / Apartmán Kronos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Bali (Kréta) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Bali (Kréta): Atali Village, Athina, Bali Beach Hotel & Village, Bali Mare, Bali Star, Bali Star Resort Boutique, Bali Village, Blue Horizon, Elpis, Evita, Filion Suites Resort & Spa, Lisa Mari, Ormos Atalia, Sofia Mythos Beach, Troulis, Xidas Garden, Zoe.