Hotel Vritomartis, Chora Sfakion

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Chora Sfakion

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Vritomartis - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Informace o ubytování
2-4 lůžka polopenze jediný naturistický hotel na Krétě

Poloha
Budovy hotelu stojí ve velmi pěkné zahradě na velice klidném místě asi 2 km od malého přístavu Chora Sfakion. Soukromá hotelová písčito-oblázková pláž Filaki je vzdálena asi 850 m. Na této pláži je k dispozici plážový bar patřící hotelu a lehátka se slunečníky (za poplatek), nejbližší malá neorganizovaná pláž je asi 550 m od hotelu. V hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k soukromé hotelové pláži a do letoviska Chora Sfakion.

Ubytování
V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje typu standard, superior a bungalovy (s možností 1-2 přistýlek) s výhledem do hor, bočním nebo přímým výhledem na moře. Pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana, toaleta, fén),sat. TV, telefon, připojení na internet, klimatizaci, sejf, minibar a balkón nebo terasu.

Vybavení a služby hotelu
V areálu hotelu se nachází restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře (v rámci polopenze) a obědy dle výběru z menu (platba na místě), bar u bazénu, minimarket, prádelna, internetový koutek, 24-hod. recepce. Hotel nabízí širokou škálu sportovního vyžití - bazén, dětský bazén, tenisový a volejbalový kurt, stolní tenis, vodní pólo. Za poplatek je možné si v hotelu objednat potápění, pěší výlety, poznávací výlety autobusem, minigolf, masáže a wellness program, pronajmout auto nebo kolo. Pro děti jsou zde k dispozici dětské hřiště a animační programy.

Stravování
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu.

Shrnutí
Ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě se sportovními možnostmi, vhodné pro vyznavače nudismu a naturismu.

Vzdálenosti
od nejbližší pláže: cca 550 m. od pláže Filaki: cca 850 m. od Chora Sfakion: cca 2 km.