Hotel Aristea, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.988 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Aristea - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Stručné Informace
Hotel má 24 h recepci, hlavní restauraci, a´la carte restauraci, knihovna, trezor,  wifi internetové připojení Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Pro Děti
Dětské postýlky, dětské menu

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Popis
Vzdálenost od letiště: 75km  Nejbližší město: Agios Nikolaos (9 km) Typ pláže: Písčitá Vzdálenost od pláže: 200 m

Poloha
75 km od mezinárodního letiště Heraklion, 9 km od města Agios Nikolaos

Pláž
Veřejná písčitá pláž je vzdálená 200 m od hotelu

Ubytování
Balkon, TV/SAT, lednice, set na přípravu horkých nápojů, klimatizace a trezor za poplatek, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

Služby Za Poplatek
trezor

Url
http://www.aristeahotel.gr/

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Aristea není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.