Hotel Blue Palace, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 32.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 19%

Vybavení

Hotel Blue Palace - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Ve svahu cca 3 km od centra Eloundy a cca 300 m od typické řecké vesnice Plaka. Krásný výhled na moře a známý ostrůvek Spinalonga.

Vybavení hotelu:
Rozsáhlý komplex, hlavní budova a bungalovy v zahradě. Vstupní hala s recepcí, několik restaurací s řeckou a mezinárodní kuchyní, taverny s typicky řeckými specialitami, několik barů, nákupní zóna – zlatnictví, luxusní butik, kožené zboží, kadeřnický salon, konferenční místnost, panoramatický výtah, kterým se pohodlně dostanete k pláži. Venku 3 hlavní bazény (jeden s mořskou vodou), terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokojů:
BGSVS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., CD/DVD přehrávač, minibar, trezor, veranda nebo terasa.BGSVZ: viz BGSVS, privátní bazén.

Zábava:
Gala večeře, lekce řecké kuchyně, ochutnávky vín, živá hudba – piano.

Stravování:
Snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma

Pro děti:
Zdarma: 2 tenisové kurty s osvětlením, fitness, stolní tenis, hammam, jacuzzi, sauna. Za poplatek: biliár, potápění a vodní sporty na pláži, Crete Golf Club (18 jamek, cca 60 km).

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, dětský bazén, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětský klub (2–12 let), dětské menu v restauraci, dětské postýlky zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Thalassoterapeutické centrum – špičkově vyškolení pracovníci nabízí různé druhy masáží, zábalů a péče o celé těloSoučástí centra parní lázně, jacuzzi, 3 bazény, fitness.
Popis
hotel, který se jednoznačně řadí mezi nejluxusnější hotely na Krétě vhodný pro nejnáročnější klientelu. Nachází se ve svahu cca 3 km od centra Eloundy a cca 300 m od typické řecké vesnice Plaka. Od letiště Heraklion je vzdálen 78 km. Z hotelu je krásný výhled na Egejské moře.

Vybavení
hotelový komplex postavený v moderním, luxusním stylu, zasazený do krásné zahrady, tvoří hlavní budova a bungalovy. K dispozici recepce, několik restaurací s řeckou a mezinárodní kuchyní, taverny s typicky řeckými specialitami, několik barů, zlatnictví, luxusní butik, kadeřnictví, panoramatický výtah na pláž. K venkovnímu vybavení patří 3 hlavní bazény (jeden s mořskou vodou), terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma

Pláž
hotelová oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Zábava a sport
2 tenisové kurty s osvětlením, fitness, stolní tenis. Za poplatek biliár, potápění a vodní sporty na pláži. Golfové hřistě Golf Club Elounda v blízkosti. Galavečeře, ochutnávky vín. Pro děti: hřiště, bazén, klub (2–12 let), dětské menu v restauraci, postýlky (na vyžádání, zdarma). Wellness – SPA: Thalassoterapeutické centrum nabízí různé druhy masáží, zábalů a péče o celé tělo. Součástí centra jsou parní lázně, jacuzzi, 3 bazény.

Stravování
snídaně. Večeře formou bufetu za příplatek.

Vybavení pokoje
luxusně vybavené pokoje v bungalovech mají ložnici s obývací místností, koupelnu s vanou a sprchou/WC, vysoušeč vlasů, telefon, LCD, TV/sat., CD/DVD přehrávač, přístup k internetu, individuální klimatizaci, minibar, trezor, verandu nebo terasu. Bungalovy s privátním bazénem za příplatek. Všechny bungalovy mají výhled na moře.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Blue Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.