Hotel Blue Palace, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 32.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 26%

Vybavení

Hotel Blue Palace - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Ve svahu cca 3 km od centra Eloundy a cca 300 m od typické řecké vesnice Plaka. Krásný výhled na moře a známý ostrůvek Spinalonga.

Vybavení hotelu:
Rozsáhlý komplex, hlavní budova a bungalovy v zahradě. Vstupní hala s recepcí, několik restaurací s řeckou a mezinárodní kuchyní, taverny s typicky řeckými specialitami, několik barů, nákupní zóna – zlatnictví, luxusní butik, kožené zboží, kadeřnický salon, konferenční místnost, panoramatický výtah, kterým se pohodlně dostanete k pláži. Venku 3 hlavní bazény (jeden s mořskou vodou), terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokojů:
BGSVS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., CD/DVD přehrávač, minibar, trezor, veranda nebo terasa.BGSVZ: viz BGSVS, privátní bazén.

Zábava:
Gala večeře, lekce řecké kuchyně, ochutnávky vín, živá hudba – piano.

Stravování:
Snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma

Pro děti:
Zdarma: 2 tenisové kurty s osvětlením, fitness, stolní tenis, hammam, jacuzzi, sauna. Za poplatek: biliár, potápění a vodní sporty na pláži, Crete Golf Club (18 jamek, cca 60 km).

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, dětský bazén, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětský klub (2–12 let), dětské menu v restauraci, dětské postýlky zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Thalassoterapeutické centrum – špičkově vyškolení pracovníci nabízí různé druhy masáží, zábalů a péče o celé těloSoučástí centra parní lázně, jacuzzi, 3 bazény, fitness.
Popis
hotel, který se jednoznačně řadí mezi nejluxusnější hotely na Krétě vhodný pro nejnáročnější klientelu. Nachází se ve svahu cca 3 km od centra Eloundy a cca 300 m od typické řecké vesnice Plaka. Od letiště Heraklion je vzdálen 78 km. Z hotelu je krásný výhled na Egejské moře.

Vybavení
hotelový komplex postavený v moderním, luxusním stylu, zasazený do krásné zahrady, tvoří hlavní budova a bungalovy. K dispozici recepce, několik restaurací s řeckou a mezinárodní kuchyní, taverny s typicky řeckými specialitami, několik barů, zlatnictví, luxusní butik, kadeřnictví, panoramatický výtah na pláž. K venkovnímu vybavení patří 3 hlavní bazény (jeden s mořskou vodou), terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma

Pláž
hotelová oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Zábava a sport
2 tenisové kurty s osvětlením, fitness, stolní tenis. Za poplatek biliár, potápění a vodní sporty na pláži. Golfové hřistě Golf Club Elounda v blízkosti. Galavečeře, ochutnávky vín. Pro děti: hřiště, bazén, klub (2–12 let), dětské menu v restauraci, postýlky (na vyžádání, zdarma). Wellness – SPA: Thalassoterapeutické centrum nabízí různé druhy masáží, zábalů a péče o celé tělo. Součástí centra jsou parní lázně, jacuzzi, 3 bazény.

Stravování
snídaně. Večeře formou bufetu za příplatek.

Vybavení pokoje
luxusně vybavené pokoje v bungalovech mají ložnici s obývací místností, koupelnu s vanou a sprchou/WC, vysoušeč vlasů, telefon, LCD, TV/sat., CD/DVD přehrávač, přístup k internetu, individuální klimatizaci, minibar, trezor, verandu nebo terasu. Bungalovy s privátním bazénem za příplatek. Všechny bungalovy mají výhled na moře.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Blue Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.