Hotel Domes Of Elounda, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Luxusní hotel Domes of Elounda je vystavěn terasovitě v květinové zahradě v zálivu Elounda odkud je překrásný výhled na ostrov Spinalonga s benátskou pevností . Privátní písečná pláž s křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do vody je lemovaná stromy. Proslulé Agios Nikolaos je vzdálené pouze 11 km. Hotel s vyhlášenou kuchyní připravující pokrmy haute cuisine pod vedením Lefteri Lazarou, jediným řeckým šéfkuchařem oceněným Michelinskou hvězdou.

Vybavení hotelu
infinity bazén, dětský bazén, krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou je součástí Spa tři restaurace mezinárodní a řecká kuchyně, mořské speciality tematické večery fitness centrum, Spa, jacuzzi, sauna, parní lázeň, masáže tenisové kurty, osobní trenér, skupinové a individuální lekce jógy, pilates, plavecké lekce pro děti i dospělé kosmetický salón, kadeřnictví pro děti lekce kreslení, vyjížďky na kolech, vodní sporty, na vyžádání lze zajistit hlídání obchody

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle (také pro děti) LCD SAT/TV, wifi, telefon minibar, trezor balkón nebo terasa venkovní vyhřívaná jacuzzi nebo privátním bazénem

Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze

Popisy pokojů
Premium jednoložnicová suita s venkovní jacuzzi výhled na mořeInteriér 85 m², klimatizovaná jednoložnicová suita, ložnice s king size lůžkem, matrace s kokosovým vláknem, oddělená obývací část se sofa, dvě LCD TV, Koupelna, vnitřní jacuzzi vana pro dvě osoby, sprcha s dešťovým efektem, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní kosmetické přípravky, minibar, telefon s přímou volbou, lékárnička, trezor. Venkovní vyhřívaná jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě.Premium jendnoložnicová suita s privátním bazénem výhled na mořeInteriér 85 m² klimatizovaná jednoložnicová suita, ložnice s king size lůžkem, matrace s kokosovým vláknem, oddělená obývací část se sofa, dvě LCD TV, Koupelna, vnitřní jacuzzi vana pro dvě osoby, sprcha s dešťovým efektem, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní kosmetické přípravky, minibar, telefon s přímou volbou, lékárnička, trezor. Prostorný balkón, privátní bazén 12 - 15 m² . Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě.Rodinná suita s venkovní jacuzzi výhled na mořeInteriér 85 m², klimatizovaná suita s lonžnicí s queen size lůžkem a oddělenou obývací částí se sofa, matrace z kokosového vlákna, dvě LCD TV, Koupelna, vnitřní jacuzzi vana pro dvě osoby, sprcha s dešťovým efektem, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní kosmetické přípravky, minibar, telefon s přímou volbou, lékárnička, trezor. Prostorný balkón, venkovní vyhřívaná jacuzzi. Max. obsazenost 3 dospělé osoby, 1 dítě.Rodinná suita s privátním bazénem výhled na mořeInteriér 85 m², klimatizovaná suita s lonžnicí s queen size lůžkem a oddělenou obývací částí se sofa, matrace z kokosového vlákna, dvě LCD TV, Koupelna, vnitřní jacuzzi vana pro dvě osoby, sprcha s dešťovým efektem, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, luxusní kosmetické přípravky, minibar, telefon s přímou volbou, lékárnička, trezor. Prostorný balkón, privátní bazén. Max. obsazenost 3 dospělé osoby, 1 dítě.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu do Heraklionu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
transfery

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Domes Of Elounda není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Blue Palace Resort, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.