Hotel Elounda Garden, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 12.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Elounda Garden - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha:
Elounda garden se nachází v působivé zahradě, 100 metrů od centra Eloundy. Město Agios Nikolaos odtud leží 10 km a mezinárodní letiště Iraklio 70 km. Asi 150 metrů od komplexu je písečná pláž. V komplexu je omezený počet parkovacích míst a poblíž bezplatné veřejné parkoviště.

Vybavení hotelu:
Restaurace, bar, snack bar, venkovní bazén, zahrada, sluneční terasa, klimatizace, pronájem aut, doprava na letiště (za poplatek), recepce 24 hodin denně, úschovna zavazadel, služba praní

Vybavení pokoje:
Apartmá v přízemí s výhledem do zahrady
Apartmá s výhledem do zahrady
Rodinné apartmá s výhledem do zahrady

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Elounda Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Sunrise Studios, Elounda Vista Villas, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.