Hotel Elounda Garden, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 12.350 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Elounda Garden - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha:
Elounda garden se nachází v působivé zahradě, 100 metrů od centra Eloundy. Město Agios Nikolaos odtud leží 10 km a mezinárodní letiště Iraklio 70 km. Asi 150 metrů od komplexu je písečná pláž. V komplexu je omezený počet parkovacích míst a poblíž bezplatné veřejné parkoviště.

Vybavení hotelu:
Restaurace, bar, snack bar, venkovní bazén, zahrada, sluneční terasa, klimatizace, pronájem aut, doprava na letiště (za poplatek), recepce 24 hodin denně, úschovna zavazadel, služba praní

Vybavení pokoje:
Apartmá v přízemí s výhledem do zahrady
Apartmá s výhledem do zahrady
Rodinné apartmá s výhledem do zahrady

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Elounda Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.