Hotel Elounda Krini, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 15.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Hotel se nachází blízko městečka Elounda a je obklopený krásnou zahradou s bazénem. Díky své poloze umožňuje hostům snadný pěší přístup k mnoha turistickým atrakcím. Od centra Eloundy a přístavu je vzdálený cca 1 km, ostrov Spinalonga se nachází cca 10 minut jízdy autem a jedno z nejkrásnějších letovisek východní Kréty Agios Nikolaos je vzdáleno cca 8 km (zastávka autobusu u hotelu). V okolí se nachází také mnoho barů a restaurací nabízejících výběr jídel různých kuchyní.

Informace k ubytování:
 dvoulůžkové pokoje rodinné pokoje s možností přistýlky pro dítě do 14 let sociální zařízení (WC, sprcha) SAT/TV, lednice, klimatizace, telefon balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
 vstupní hala s recepcí, Wi-Fi a internet za poplatek TV kout, trezor za poplatek restaurace, bar u bazénu, snack bar, kavárna bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy (možnost dokoupení snídaní nebo polopenze za příplatek)služby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Elounda Krini není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.