Hotel Elounda Mare, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 26.400 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Elounda Mare - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Elounda Mare byl jako první v Řecku roku 1987 oceněn prestižní asociací Relais & Châteaux®. Nabízí luxusní ubytování s nádherným výhledem na záliv Mirabello, oceňované lázeňské centrum, špičkové restaurace a celou řadu volnočasových aktivit. Bíle vymalované pokoje a apartmá jsou elegantně zařízené v jemných tónech, které vytvářejí klidnou atmosféru. Bungalovy jsou obklopeny nádvořími plnými buganvilií a mají soukromé bazény.

Vybavení hotelu
Velký sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka se slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na soukromé pláži. Na písečné pláži, každoročně oceňované Modrou vlajkou Evropské unie, je široká nabídka vodních sportů a hřiště na plážový volejbal. Sea Sports Centre nabízí kromě windsurfingu, vodního lyžování, parasailingu, pronájmu kánoí a šlapadel i možnost potápění v centru s PADI certifikací. Hotel věnuje velkou pozornost nabídce stravování, hotelová restaurace Yacht Club nabízí rybí speciality u pláže, Old Mill je zaměřená na krétskou kuchyni, je tu také italská, francouzská a asijská restaurace. Klienti hotelu mohou využívat veškeré vybavení sesterského hotelu Porto Elounda Golf & Spa. Především dva tenisové kurty s umělým povrchem a 9jamkové hřiště přímo v areálu s možností využití služeb Golfové akademie s profesionálními trenéry. Využití fitness centra, sauny a parních tureckých lázní bez poplatku. Skvělé zázemí pro děti od nejmenších až po teenagery poskytuje areál Kid´s Ark se spoustou atrakcí včetně hřiště ve stínu olivovníků, dětského brouzdaliště do 40 centimetrů a dětského bazénu se dvěma tobogány. Profesionální tým se stará o děti ve věku od 6 měsíců do 12 let. V resortu je i několik obchodů s módními doplňky, golfovým a plážovým vybavením, zlatnictví a kadeřnický salón.

Ubytování
Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a možností přistýlky, individuálně řízená klimatizace, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, telefon, SAT/TV s hudebními kanály, DVD/CD přehrávač, wifi, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Bungalovy mají bazény s mořskou vodou.

Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo Dine around (od 1.5. do 8.10.2017) pro à la carte restaurace resortu

Relaxace & Wellness
Luxusní lázeňské centrum Six Senses Spa nabízí na ploše 2200 m² thalassotherapii a různé omlazující a relaxační kúry. Jeho součástí je vnitřní vyhřívaný bazén, tělocvična, sauna a parní turecké lázně. Design je v asijském stylu s výhledem na Egejské moře.

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled na moře Interiér 30 m², prostorný balkón, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě. Jednoložnicová suita výhled na moře Interiér 42 m², oddělená ložnice a obývací pokoj, balkón nebo terasa, max. obsazenost 3 osoby.Deluxe bungalov privátní bazén výhled na moře Interiér 30-45 m², ložnice a obývací pokoj v některých případech oddělený posuvnými dveřmi, terasa se soukromým bazénem a zahrádkou, max. obsazenost 3 osoby.Superior bungalov privátní bazén výhled na moře Interiér 35- 55 m², oddělená ložnice a obývací pokoj v některých případech s druhou sprchou a WC, terasa se soukromým bazénem a malou zahrádkou, max. obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu do Heraklionu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
transfery

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Elounda Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Blue Palace, Blue Palace Resort, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.