Hotel Porto Elounda Golf & SPA Resort, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 33.811 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 11%

Vybavení

Hotel Porto Elounda Golf & SPA Resort - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, čtyři restaurace, dva bary, venkovní bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkami pro děti, dětský klub a hřiště, TV místnost.
Zdarma: internet a Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: SPA centrum - vnitřní bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, masáže, fitness, stolní tenis, tenisové kurty, herna, golf, kadeřnictví, prádelna a čístírna.

Ubytování:
Komfortní luxusní pokoje s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), rádiem a minibarem (konzumace za poplatek). Na vyžádání a za příplatek pokoje a suity s privátním nebo sdíleným bazénem, vilky s kapacitou až šest osob (dvě ložnice).

Stravování:
Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž:
Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Porto Elounda Golf & SPA Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.