Hotel Porto Elounda Mare, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Elounda

Poloha:
Luxusní hotel skládající se z hotelové budovy, bungalovů a vil je vystavěn v mírném svahu v obrovské zahradě přímo na privátní pláži ve vzdálenosti cca 2 km od vesničky Elounda a cca 7 km od městečka Agios Nikolaos.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, WIFI na recepci zdarma, dva výtahy,bazén a dětský bazén, vnitřní bazén, 4 restaurace (Nafsika, Odysseus, Aglio and Oglio, na pláži Elies), l2 bary (Kirki bar, Beach bar), minimarket, butik, zlatnictví, obchod se suvenýry, prádelna, konferenční místnost pro 250 osob, dětské hriště a dětský klub Kid's Art.

Pokoje:
Luxusní pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, SAT-TV, telefonem, minibarem, lednicí, trezorem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Wifi na pokoji zdarma. Všechny pokoje mají výhled na moře. Některé bungalovy mají z terasy přímý vstup do bazénu se slanou vodou.

Stravování:
V hotelové restauraci bufetovým způsobem. Povečeřet je možné i v restauraci a’la carte (za poplatek).

Sport a zábava:
Na hotelovém pozemku najdeme 9-ti jamkové golfové hřiště a 2 tenisové kurty. Dále je k dispozici stolní tenis, billiard, malé fotbalové hřiště, sauna, fitness, masáže a vodní sporty na pláži.

Pláž:
Privátní písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Tipy pro správnou volbu:
- vhodné i pro nejnáročnější - ideální poloha ve svahu nad mořem - 9ti jamkové golfové hřiště - klidná atmosféra - klimatizované pokoje

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel Porto Elounda Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Blue Palace, Blue Palace Resort, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, SENTIDO Elounda Beach, Tasmania Village.