Hotel SENTIDO Elounda Beach, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 16.212 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel SENTIDO Elounda Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Překrásný hotel s panoramatickým výhledem.

v mírném kopci. Místní centrum letoviska Elounda cca 1,2 km. Zastávka autobusu před hotelem. Transfer z letiště cca 120 min.

oblázkovo-písečná pláž dostupná pouze přes pobřežní ulici. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

hotel disponuje 147 pokoji, které jsou rozdělené do více budov. K dalšímu vybavení patří v hlavní budově recepce, společenský prostor s internetovým koutkem (za poplatek), WiFi (zdarma), místnost se satelitní TV a také restaurace s terasou a 2 a-la-carte restaurace (například gril restaurace) a snack bar u bazénu. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

A.

dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s chladničkou, individuální klimatizací, satelitní TV, fénem, trezorem k pronajmutí, minibarem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): stejné vybavení jako 2B/3B, ovšem balkone nebo terasa s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): se sdíleným bazénem, jinak jako 2A/3A. Joker pokoje (2S/3S): stejné vybavení jako 2B/3B, bez určení polohy. Suite (2E): s vlastním bazénem, balkonem s výhledem na moře, jinak jako 2B/3B.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně.

fitness, stolní tenis.

Za poplatek
biliár. Různé vodní sporty na pláži.

Ze poplatek: spa s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou.

příležitostně folklorní večery.

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let. Během říjnových pobytů je k dispozici pouze německy či anglicky hovořící delegát na telefonu. Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. 2 tematické večeře/týden. K hlavním pokrmům nealkoholické nápoje, minerální voda, místní pivo a víno. Večeře možná také v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Snacky od 11:00 do 19:00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky od 15:30 do 17:30 h. Od 10:00 do 24:00 nealkoholické nápoje, džusy, překapávaná káva, čaj, koktejly, místní pivo a místní alkoholické nápoje. Mezinárodní alkoholické nápoje za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel SENTIDO Elounda Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, Tasmania Village.