Hotel SENTIDO Elounda Beach, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 21.650 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel SENTIDO Elounda Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let
  • překrásný hotel s panoramatickým výhledem


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let. Překrásný hotel s panoramatickým výhledem.v mírném kopci. Místní centrum letoviska Elounda cca 1 km. Letovisko Agios Nikolaos cca 12 km. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště Heraklion cca 70 km.

oblázkovo-písečná pláž dostupná pouze přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

hotel disponuje 147 pokoji, které jsou rozdělené do více budov. K dalšímu vybavení patří v hlavní budově recepce, společenský prostor, místnost se satelitní TV a také restaurace s terasou a 2 a-la-carte restaurace (například gril restaurace) a snack bar u bazénu. Ve vedlejší budově minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 26 m2, s chladničkou, individuální klimatizací, sat. TV, fénem, trezorem k pronajmutí, minibarem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, stejné vybavení jako A2B, ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (A2L/A3L): cca 26 m2, se sdíleným bazénem, terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2B.

Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 26 m2, se sdíleným bazénem a výhledem na moře, sprcha, jinak jako A2B.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Junior suite (A2D/A3D): vana, výhled na moře, při příjezdu voda a ovoce, jinak jako A2B.

Suite (A2G): vířivka, set pro přípravu kávy a čaje, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2H): sdílený bazén, set pro přípravu kávy a čaje, terasa s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2E): s vlastním bazénem, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou nebo sprchou, balkonem s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. 1x za pobyt možná večeře také v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Přes den teplé a studené snacky. Káva, čaj a sušenky od 16.00 do 18.00 h. Zmrzlina od 10.00 do 18.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. V den odletu platí all inclusive do opuštění hotelu.

zdarma: fitness.

Za poplatek
biliár. Různé vodní sporty na pláži.

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek za poplatek.

Za poplatek
spa s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard.

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel SENTIDO Elounda Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Sunrise Studios, Elounda Vista Villas, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, Tasmania Village.