Hotel SENTIDO Elounda Beach, Elounda

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Elounda

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 20.714 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel SENTIDO Elounda Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let
  • překrásný hotel s panoramatickým výhledem


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let. Překrásný hotel s panoramatickým výhledem.v mírném kopci. Místní centrum letoviska Elounda cca 1 km. Letovisko Agios Nikolaos cca 12 km. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště Heraklion cca 70 km.

oblázkovo-písečná pláž dostupná pouze přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

hotel disponuje 147 pokoji, které jsou rozdělené do více budov. K dalšímu vybavení patří v hlavní budově recepce, společenský prostor, místnost se satelitní TV a také restaurace s terasou a 2 a-la-carte restaurace (například gril restaurace) a snack bar u bazénu. Ve vedlejší budově minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 26 m2, s chladničkou, individuální klimatizací, sat. TV, fénem, trezorem k pronajmutí, minibarem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, stejné vybavení jako A2B, ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (A2L/A3L): cca 26 m2, se sdíleným bazénem, terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2B.

Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 26 m2, se sdíleným bazénem a výhledem na moře, sprcha, jinak jako A2B.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Junior suite (A2D/A3D): vana, výhled na moře, při příjezdu voda a ovoce, jinak jako A2B.

Suite (A2G): vířivka, set pro přípravu kávy a čaje, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2H): sdílený bazén, set pro přípravu kávy a čaje, terasa s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2E): s vlastním bazénem, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou nebo sprchou, balkonem s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. 1x za pobyt možná večeře také v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Přes den teplé a studené snacky. Káva, čaj a sušenky od 16.00 do 18.00 h. Zmrzlina od 10.00 do 18.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. V den odletu platí all inclusive do opuštění hotelu.

zdarma: fitness.

Za poplatek
biliár. Různé vodní sporty na pláži.

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek za poplatek.

Za poplatek
spa s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard.

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Elounda

Hotel SENTIDO Elounda Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Elounda se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Elounda: Akti Olous, Aquila Elounda Village, Aristea, Blue Palace, Blue Palace Resort, Domes Of Elounda, Elounda Bay Palace, Elounda Beach Resort & Villas, Elounda Blu, Elounda Breeze Resort, Elounda Garden, Elounda Ilion, Elounda Krini, Elounda Mare, Elounda Residence, Elounda Water Park Residence, Porto Elounda De Luxe Resort, Porto Elounda Golf & SPA Resort, Royal Marmin Bay Boutique & Art, Tasmania Village.