Hotel Anemos Luxury Grand Resort, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 19.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení

Hotel Anemos Luxury Grand Resort - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotelový komplex v klidné lokalitě na okraji letoviska Georgioupolis, cca 100 km od letiště Heraklion. V okolí několik obchodů a restaurací.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov, vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, taverna, restaurace `a la carte, minimarket, konferenční místnost. Venku 4 bazény, dětský bazén se skluzavkou pro malé děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župany), klimatizace, telefon, set na přípravu kávy a čaje, TV/sat., minibar za poplatek, balkon nebo terasa.DRXPV: viz DRX, výhled na bazén. DRXSP: viz DRX, sdílený bazén. FR: viz DRX, oddělená ložnice.FRSP: viz FR, sdílený bazén. MS: viz FR, ložnice v patře.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení oběda.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž cca 60 m hotelu (přístup podchodem pod místní komunikací). Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, fitness, tenis, volejbal.

Program All Inclusive:
Dětský bazén se skluzavkou pro malé děti, dětská postýlka zdarma, miniklub (4–12 let).

Přístup na Internet:
Zdarma: vnitřní bazén, fitness.Za poplatek: různé druhy kosmetických balíčků a masáží.
Základní informace: Řecko / Kréta / Georgioupolis. Luxusní hotel, skládající se z několika menších jednopatrových budov, se nachází v klidné oblasti v blízkosti Georgioupolis, necelých 60 metrů od písčité pláže. Hotel zahájil činnost v roce 2016. Dokáže nabídnout svým hostům moderní a vkusné zázemí, přičemž v sobě spojuje řeckou a krétskou architekturu. Vyniká v nabídce nejen díky svému umístění, ale také díky vysoké kvalitě zařízení a služeb. Spokojení zde budou i velmi nároční hosté.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, taverna na pláži, lobby bar, bar u bazénu, bar na střeše hotelu, plážový bar, Wi-Fi (zdarma), minimarket, konferenční místnost, obchod se suvenýry, 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu), miniklub s mini vodním parkem,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace (zdarma), telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), malá lednička, kávovar, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (zdarma), kávovar (2× kapsle zdarma), balkon nebo terasa, Standardní pokoje mají výhled do zahrady, Ubytování za příplatekPokoj s výhledem na bazén – stejné vybavení jako standardní pokoj, Rodinný pokoj – dvě místnosti, Suite – ložnice a obývací část, Mezonet s výhledem na moře – 1× ložnice v přízemí + 1× ložnice v patře,

Vzdálenosti: pláže: 60 m, letiště: Heraklion 95 km, centra: Georgioupolis 2 km, nákupních možností: 1,5 km,

Pláž: písčitá, přístupná podzemním spojovacím tunelem, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu ,

Informace ke stravování: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.,

Zábava: plážový volejbal, tenisový kurt, posilovna, stolní tenis, nepravidelné animační a večerní programy, minigolf,

  • luxusní hotel cca 100 m od písečné pláže
  • pokoje s vlastním nebo sdíleným bazénem
  • spa centrum s řadou ošetření


Luxusní hotel cca 100 m od písečné pláže. Pokoje s vlastním nebo sdíleným bazénem. Spa centrum s řadou ošetření.klidná, restaurace, bary a možnosti pro nakupování cca 1,5 km. Letiště Heraklion cca 95 km.

vlastní písečná pláž cca 100 m. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

250 pokojů rozdělených do 2 dvoupodlažní hlavní a vedlejších budov. Recepce, výtahy, hlavní restaurace, 2 a-la-carte restaurace, lobby bar, bar a taverna na pláži, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalovaní a samostatný dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci.

Deluxe pokoje (A2A): cca 28 m2, posezení, set pro přípravu kávy a čaje, espresso kávovar, minibar (za poplatek), župan, pantofle, trezor, telefon, LED sat. TV, fén, klimatizace, vana, WC, balkon nebo terasa, strana do zahrady.

Deluxe pokoje (A2B): cca 28 m2, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo na moře, jinak jako A2A.

Bungalovy deluxe (A2C): cca 28 m2, sdílený bazén, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Bungalovy deluxe (A2D): cca 28 m2, soukromý bazén, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Joker bungalovy (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Mezonety (A2E/A3E/A4E): cca 65 m2, na 2 podlažích (otevřený prostor), vana nebo sprcha, terasa s výhledem na bazén nebo na moře, jinak jako A2A.

Bungalov suite (A2F/A3F/A4F): cca 60 m2, 2 místnosti, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2A.

Bungalov suite (A2G/A3G/A4G): cca 60 m2, 2 místnosti, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo na moře, jinak jako A2A.

Bungalov suite (A2H/A3H/A4H): cca 60 m2, 2 místnosti, soukromý bazén, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa bez určení výhledu.

Rodinné pokoje (B2F/B3F/B4F): cca 65 m2, 2 místnosti (1 místnost s dvoulůžkem a 1 místnost se dvěma samostatnými lůžky), vana nebo sprcha, balkon nebo terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (B2G/B3G/B4G): cca 65 m2, 2 místnosti (1 místnost s dvoulůžkem a 1 místnost se dvěma samostatnými lůžky), sdílený bazén, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (B2H/B3H/B4H): cca 65 m2, 2 místnosti (1 místnost s dvoulůžkem a 1 místnost se dvěma samostatnými lůžky), soukromý bazén, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Bezbariérové pokoje: na vyžádání.polopenze nebo plná penze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci plné penze navíc obědy formou bufetových stolů. Při obědu a večeři 0,5l vody a 1 sklenice (330 ml) nealkoholického nápoje, točeného piva nebo místního vína (375 ml).

zdarma: aerobic, plážový volejbal, boccia, fitness, stolní tenis, aqua aerobic. Animační program s večerní show.

WiFi v celém hotelu zdarma.

Za poplatek
Spa (vstup od 16 let) s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou. Kadeřnictví.

samostatný dětský bazén, dětská animace, miniklub (od 4 do 13 let), dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci). Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek, cca 15 €/hodina).

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCad; místní kategorie: 5.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Anemos Luxury Grand Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Apollo, Eliros Mare, Fereniki Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Corner, Vantaris Palace.